Přejít na obsah

Vypadává maxidot + podvolantové ovládání


AidenShaw

Doporučené příspěvky

Ahoj, před časem jsem do svého Roomsteru 2006, nainstaloval nové autorádio RCD330+, a doplnil jsem ho o škodovácký převodník can 1.6->2.0.

Vše fungovalo OK, ale teď se mi nahodile stává že vypadne část maxidotu pro rádio (to mě až tak netrápí), ale přestane mi fungovat i podvolantové ovládání pro rádio.

 

Napadá Vás kde by mohl být problém? Napadlo mě jestli to nemá souvislost s tím, že je stále v autě zapojená i GSM jednotka, která se nyní nepoužívá (rádio má BT již v sobě zabudované).

 

Díky za nasměrování.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

byl  jsi  ve škodovce  aby  ti  ho  sladili  s  počítačem  ,  něco podobného měl  soused a ted v  pohodě  doma  mu to  nikdo  neudělal  .Závady jsou  podobný  ale nemusí být  stejný  ! Já mám  originál  rádio  v autě  2007 a  když  asi tak 15x za teplého počasí nastartuji   po  sobě  krátkém časovém  úseku  , tak mi  taky  vypadne   maxidot  na  rádio druhý  den  zase  vše  funguje  jak  má   ,zatím  nevím  čím  to je taky zajedu  do  servisu škoda 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak jsem to ještě teď projel přes VCDS, a zjistil jsem tam dvě chyby:

 

Address 16: Steering wheel
16350 - Control Module - Self-Test Error 
            014 - Defective - Intermittent

 

Address 17: Instruments
01304 - Radio 
            49-00 - No Communications

 

Ta první se po vymazání už neukázala, ta druhá přetrvává.

 

+na kanalu 56 se radio nehlásí, ale can funguje (na radiu je videt teplota z Climatronicu)

Editováno: , autor: AidenShaw
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...