Přejít na obsah

1,5 tsi s dsg


Patrik1971

Doporučené příspěvky

Asi si tu nejaku dobu v tejto teme pokecam sam:D

Riskol som to a po 140 kw dizly/jazdim necelych 20 000km rocne sukromnym autom/ a 4 kolke,ktoru som vlastne ani nikdy nejako extra nepotreboval,zvolil som prave tuto motorizaciu s dsg,vybava v extra bohatej, laurino-klementine.Vyroba zaplanovana na 50 tyzden 2018.

Editováno: , autor: Patrik1971
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Budeš spokojený i pokud budeš naložený. Nebude to mít takový drive ale bude stačit. Měli jsme půjčeneho Kodiaqa 1,4Tsi 4x4 a jelo nás v tom 6 (sedmimístná verze) a jelo to obstojně, i spotřeba. Jen mě překvapuje dodací doba. Ano suuperb je v utlumu,čeká se na facelift, ale v rámci koncernu se na 1,5Tsi čeká 20 týdnů a více :-) . Asi má superb jinou prioritu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Predpokladam,ze mi bude po 140kw v dizly chybat ten magicky "kroutak",ale zase nebude brzdeny 4kolkou,ktoru som mal,ovela lahsi na predok a to ticho,co som sa bol zviezt v obdobnej motorizacii s dsg v Karoqu,sa mi po chrochtadle Tdi naramne pacilo.

Presne,Superb ma momentalne uplne max max prioritu a je uprednostneny aj v takej motorizacii,akou 1,5 tsi celkoncernovo momentalne je.

Editováno: , autor: Patrik1971
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krouťák ti chybět bude, ale budeš odměněn kultivaností s tichem a tichem. Zase ten benzín můžeš drtit do 5000ot/min a bude stále táhnout. Chrochtadlo je od 3500ot/min většinou mrtvé. 

Jiná priorita :-) Já čekám od září a ještě si chvíli počkám. Dopředu jsem věděl že je 1,5TSi problém s termínem dodání, ale prostě ho chci a bude mi stačit. Priorita je superb pro celou škodu, neboť prodeje jdou dolů, tak to zachraňují krátkou dobou dodání. FL za dveřmi a každej čeká. Založ si ve vlákně Váš superb téma, dej konfiguraci objednanou :-) Se máš, pod stromeček bude dáreček.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

budem cakat.. dufam ze ma postihne rovnake stastie ako teba s dodacou lehotou.. objednaval som 18.12., neviem ako maju dovolenku v zavode pocas sviatkov ale pokial by to bolo aspon podobne rychlo tak snad do konca januara bude.. chystam sa po sviatkoch pospamovat predajcu nech mi vytiahne udaje o vyrobe ako si daval v teme o terminoch dodania.. 

edit:

takze stastie sa nekona. Sportline je nejaky opozdeny takze najskor koncom februara/zaciatkom marca, a to ze je este dobry termin :/ 

Editováno: , autor: Rado22
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Takze...vozitko je doma a teda presne sa potvrdilo,co spominal Michal B.....kultivovanost...ticho..ticho  a este raz ticho/u mna oproti dizlu obrovska zmena/...taky ten motor ozaj je......zo spodu trosku prispatejsi,ale potom uz ide krasne.....zatial ani nevnimam nijake cukanie,zavahanie ani u studneho,ani u zohriateho motora....ale mam za sebou zatial iba prve,zoznamovacie km.....zatial velmi dobry doje,ale pripisujem ho aj klasika euforii z novoty:)

V ‎13‎.‎11‎.‎2018 na 9:11, Michal B. napsal:

Krouťák ti chybět bude, ale budeš odměněn kultivaností s tichem a tichem. Zase ten benzín můžeš drtit do 5000ot/min a bude stále táhnout. Chrochtadlo je od 3500ot/min většinou mrtvé. 

Jiná priorita :-) Já čekám od září a ještě si chvíli počkám. Dopředu jsem věděl že je 1,5TSi problém s termínem dodání, ale prostě ho chci a bude mi stačit. Priorita je superb pro celou škodu, neboť prodeje jdou dolů, tak to zachraňují krátkou dobou dodání. FL za dveřmi a každej čeká. Založ si ve vlákně Váš superb téma, dej konfiguraci objednanou :-) Se máš, pod stromeček bude dáreček.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes rano za studena otestovany rozbeh a nasledna jazda.Ani za studena,ani po zahriati ziadnu tu spominane neduhy nema.Chodi hladucko,rozbieha sa krasne bez skakania,chyba trosku ten drive pri rozbehu/mozno aj prechodom z dizla mi chyba ten magicky krutiak/,ale samo co od neho chciet pri prvych km.

Zatial iba iba spokojnost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On 1/8/2019 at 8:24 PM, Patrik1971 said:

Si si mohol kupit tento...

https://stock-cars.skoda-auto.com/654/sk-SK/?vin=TMBAN9NP0K7024888

Trafil si presne dovcu...od 22.12.2018 do 6.1.2019

 

presne v nom som sedel v Galante.. aj by som vzal ale nema vegy 19", stresne okno a virtual cockpit.. s tymto vsetkym som objednal aj tak este o 2 tisic lacnejsie ako tento..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...