Přejít na obsah

Nenalakovaná zadná hrana strechy


Tomino Men.

Doporučené příspěvky

Zdravím priatelia, tak som tu zas.
Koróziu na dverách sa zatiaľ nepodarilo vyreklamovať, v servise hovoria o vonkajšom poškodení... Prečo by ale boli zvonka poškodené dvere na oboch stranách a na rovnakých miestach, to mi je tajomstvom. Z rohov predných dverí už je lístkové cesto.
Pokiaľ máte za sebou úspešnú reklamáciu v konkrétnom autoservise, dajte mi prosím vedieť, aspoň by som sa tam skočil informovať.

Čo ma však viac zarazilo - po 8 a pol roku som si všimol, že zadná hrana strechy, tam kde sa otvára kufor - nie je nalakovaná. Nerozumiem tomu. Nie je to ošúchané od piatych dverí (nič tam nedrhne, ani na hrane kufra nie sú stopy po nejakom kontakte); ani sa tam nikdy nič nerozoberalo, nelakovalo. Pre mňa záhada - posúďte sami.

DSC_0175.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Špina to nie je, je to klasická bledošedá základovka aj s typickým povrchom. +- Plynulo od nej začína čierna farba aj s čírym lakom, aj keď to vyzerá, ako keby to bol spočiatku iba nejaký zanedbateľný kúsok (ale po celej šírke) a postupne sa to olupuje ďalej :kol-32:.

Editováno: , autor: Tomino Men.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takto nenalakovane to mam aj ja.Mam octaviu kombi L&C 2008.A ešte tak isto to mam na prednej kapote stej strany od stieračov.Všimol som si to už pri kúpe auta a videl som to už na viacerých octaviach 2. Pokiaľ to je od výroby tak to je riadna fušerina.Mne sa to nezdá že sa to olupuje ale že to je zle streknuté

 

Editováno: , autor: stann2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...