Přejít na obsah

Projektorové natáčecí světlomety


Majk

Doporučené příspěvky

ha a ted by zajimalo jak to objednat kdyz to neni ani v komfiguratoru a to ani v eleganci. Ale jinak jsem si vsiml kdyz stojim na miste a hybu volantem do stran tak ty svetla jako by trochu uhnou do strany. Tak ted by zajimalo co vidim.

 

To není ono. To natáčení totiž funguje jen za jízdy, když auto stojí, tak se světla nehýbou (fungují jen corner mlhovky).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To myslíš jako testování vagem. Nebo se to dá nakódovat aby se natáčely při nižší rychlosti. Mě osobně se zdá od 40km/h moc. Mě by se líbilo tak od 30, nebo 25 km/h. Jde to?

 

Od 40km/h přestávají fungovat Corner mlhovky, natáčení funguje už při jízdě krokem

 

... To nakodování by mě zajímalo, víš která skupina a jakaá hodnota?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... To nakodování by mě zajímalo, víš která skupina a jakaá hodnota?

 

To je otázka na mě? Já o tom toho moc nevím. Jen jsem se dostal vagem do nějakého testu, kdy jsem si je mohl natáčet od sebe - k sobě a testovat funčnost natáčecích motorků. Nevím už kde to bylo a teď to zkoušet nebudu, Je moc zima.

 

Měl jsem dojem, že do 40km funguje corner a od 40km natáčení. Nebo se mě to jen zdá? Musím se na to lépe zaměřit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

Co vím, tak to tam teď už dávají jen s výbavou Elegance, kde si musíš připlatit za balíček Elegance Plus..v tom balíčku natáčecí světla jsou..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Dodatečná montáž se podle mě neoplatí, natáčecí světla téměř nejdou sehnat a když už tak min 3000 Kč za kus někde z vrakoviště.. Beztak bude potřeba i další řídicí jednotka, další kabely k světlům, kroužek pod volant na snímání jeho natočení, pokud v autě není a...

 

Natáčecí světla ve Fabii mám, ale můj názor na ně je, že to je další elektronická věc, která se muže pokazit a pak se draho opravuje  :kol-28:  jinak extra přínos oproti normálním světlům není  :kol-72:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mohol by som mať oboje za 150€ to by možno stálo za to a keď by som predal tie čo tam mám tak niečo ešte získam.....lenže ja mám fabiu pred FC a tam to dosť v kombinácii s xenonmi pomôže k tomu aby som videl dostatok čo osobne teraz nemôžem až tak povedať......tato má na fabii po FC natáčacie a to sú už iné svetlá majú samotnú žiarovku na dialkové  takže je to o niečom inom

Editováno: , autor: marfan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...
  • o 3 týdny později...

ahojte nevíte náhodou nějaký nápad proč se mně světla nenatáčí ??? Mám je v romu ale nejde ani výškové nastavení kolečkem a hlavně se ani nehnou. ve VAGu  pouze chyba chyba 01320, ale nikde jsem ji nenašel. Ani google nikdo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsem nasel taky, ale je to jedina chyba co to hlasi. Kdyz jsem mrkal google tak touto chybou cely koncern ma hromadu p4oblemu. Od klimatronicu, ores problem s centralem radia az po svetla. Proto jsem bezradnej. Climatronic funguje bez problemu. Klimuje zapina vypina pohoda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 roky později...

Zdravím Vás. Mám Roomstra rv 2007. Natáčecí projektorové světlomety H7 + mlhovky s funkcí comer light. Světlomety jsou přeleštěné a jako nové. Zásadní problém je ten, že účinnost světlometů je hrozná. Na dálkové světla v pohodě, ale ty při dnešním hustotě provozu skoro nejde používat. 

Ptám se tedy, jak zlepšit účinnost světlometů. ?

Děkuji předem za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...