Přejít na obsah

Vyzváněcí tón telefonu v interiéru???


Makuska

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny,

 

prosím o radu - už jsme z toho doma fakt blázni. ? 
Mám Fabiu I 1.4 16V rv. 2002 s vyměněným rádiem za nové neoriginální (původně tam byl ještě origoš na kazety) a neustále během jízdy nebo když zastavíme na křižovatce v autě slyšíme jakoby vyzváněcí tón telefonu (ne zvonění, ale tón vyzvánění, když někomu voláte a čekáte než to zvedne). 

Nejdřív jsem si myslela, že mám asi sluchové halucinace, pak už to slyšel několikrát i můj chlap, moje dcera a vlastně od té doby kdokoliv, koho jsem vezla neb jsem každého požádala, aby chvilku poslouchal, jestli to uslyší taky ??? 

 

Neví někdo, co to může být??? Ozývá se to jakoby ze zadní části vozu....v kufru nic, nikde nic. ? Nemůže to být nějakým napojením toho radia na Android nebo tak něco??? Už jsem z toho fakt magor. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Předpokládám, že radio má Bluetooth handsfree. Taky předpokládám, že repráky máte v zadní části vozu.

1 - Asi bych zkusil chvilku jezdit s nepřipojeným telefonem.  Když by vyzvánění nebylo, tak  -

2 - zkusil bych připojit jiný telefon. Tím bych zjistil vliv telefonu

3 - když bude "vyzvánění" pokračovat, asi bych popřemýšlel o reklamaci rádia ( vlastně nejprve bych překontroloval správnost zapojení)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...