Přejít na obsah

Jaké disky


muto33

Doporučené příspěvky

Ja som sa tiež potrápil, pokiaľ som niečo vybral. Využil som rôzne 3D konfigurátory, použil som aj vlastné koláže, kde som vkladal disky do reálnej fotografie. Vybral som nakoniec DEZENT TZ. Tu je ukážka z môjho výberu.

 

Najprv z konfigurátora DEZENTU:

 

 546075012_DezentTZ3.thumb.JPG.d1822bf26ef674269639fda77287d45d.JPG

 

Myslím, že toto je z ALCAR-u:

 

1754921477_DezentTZ1.thumb.JPG.0417d8826e2e3beeac3610d4c6c339e2.JPG

 

Toto je jedna z mojich koláží, ale s iným typom disku:

 

Pneumatiky2.thumb.jpg.72e55033bca053ef8379c3cf570b457a.jpg

 

A toto je reálny stav:

 

new-1.thumb.jpg.198c20b0b8b9051189a358a9d0a9f63f.jpg

 

Editováno: , autor: ctiborB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem zase vybíral nějaké disky na léto a asi zase půjdu do stejných co mám na zimu...  https://www.levnepneu.com/katalog/47/alu-disky/1044575/alu-kola-racing-line-sk516-18x8-5x112-et45-cerna-lesteni-celorocni-pouziti/  . Prostě jsem si na zvyk a nějak k tomu černému autu pasují, v TP je mám napsaný i šíři 225.  Další výhodou bude, když nějaký disk škrábnu nebo odřu , tak ho dám na zimní pneu  a na léto budu mít jenom ve 100% stavu. Jediný co mě bude štvát, když jsem míval na zimu plecháče a na jaře dal alu, tak auto prokouklo a takle to bude pořád stejný :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Originál je originál, ale je to o penězích. Že by nabídka kol od  škodovky  byla suprová to se říci také nedá. K těm co jsem kupoval na podzim jsem dostal typové označení na Karog a jsem s nima spokojený. Ty orig. 19 jsou jenom tmavé ne černé... profil  guma 45 a to na ty naše okrsky není. V TP mam max. 18, ale už mám dopsaný J8 a ET 45 a gumy 225. Dají k tomu šrouby a středovou pokličku škoda. Zatím ještě koukám, třeba se ještě něco objeví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všichni, dával jste někdo na Karoq disky 17ky s ET 49 (původně jsou ze Superba 2). Vlezou se tam v pohodě? Jde o nouzovku na zbytek zimy, bohužel teď není na nové disky. Díky. 

Editováno: , autor: Lishak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...