Přejít na obsah

Přestavba xenon na bixenon u předface světel


Doli

Doporučené příspěvky

Celni pruhledny kryt svetla jsem nesundaval.Odmontoval jsem zadni kryt svetla,odpojil trafo,povolil moturek na naklapeni svetla,vyndal vybojku a cela cocka je pridelana na plastove konstrukci,ktera slouzi k naklapeni.Je nasunuta pomoci kloubu.Takze musite opatrne rozebirat,aby Vam nic neprasklo.Cele toto vyndate.

Zni to jednoduse ale jezek v kleci je proti tomu prochazka ruzovym sadem.Kdyz vyndate cocku ,tak musite opatrne sundat cocku z paraboly(je to komplet) a takovy pomocny plech.Do paraboly strci bixenon cocku celou ,jde to trosku nasilne ale vejde se...A zdruhe strany utahnete pomoci matky.A cele toto zpet naladujete zpet a pak jen napojite kabely atd.Cele toto divadlo zni opravdu jednoduse,ale delali jsme to cele ve dvou, a i svymysleni,jak to udelat aby to fungovalo trvalo od 12 do 10 do vecera.Vse funguje jak ma.Jediny problem je ten , ze vam to pise chybu potkavaciho a dalkoveho svetla.Ale jeden elektrikar mi poradil jak to cele zzapojit jaok original s odpory,tak aby to nehlasilo nic.

Opravdu upozornuji , ze je to zrucne lidi a HLAVNE trpelive.Asi 4x jsem mel chut to svetlo rozflakat o zem

a kamarad asi 2x.Ale povedlo a ja jsem velmi spokojen.Angel eye krouzek vypada opravdu skvele a sviti to neuveritelne,dokonce lepe nez na kamosove A3 kde ma original bi-xenony.

Tak jestli budete chtit poradit nebo namontovat,muzeme se domluvit.

KOntakt na me je 608 080 821.

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neni to zase az takova novinka (psalo se tu o tom uz pred dvouma rokama), ale asi jsi prvni, kdo to ma v OII (nebo alespon o tom psal tady na foru).

Do predelavek se moc lidem chtit nebude, mnohem radeji by si koupili uz predelane svetla at s tim neni tolik prace.

Ja bych do prestavby mozna i sel, ale nejprve to bude chtit to auto :palec2:

Editováno: , autor: kully
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neni to zase az takova novinka (psalo se tu o tom uz pred dvouma rokama), ale asi jsi prvni, kdo to ma v OII (nebo alespon o tom psal tady na foru).

Do predelavek se moc lidem chtit nebude, mnohem radeji by si koupili uz predelane svetla at s tim neni tolik prace.

Ja bych do prestavby mozna i sel, ale nejprve to bude chtit to auto :palec2:

Tak asi by nebyl problem,kdybych jim dal funkcni svetla bi-xenon a oni mi daji sve stare xenon s nakym doplatkem,je to na domluve no :]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dej nejakou nabidku....Vypada to zajimave, ale predelavat to doma na stole je treba pro me naprosto casove neunosne, kdyz auto potrebuju denne i se svetlama. Kdyz by se to dalo vymenit kus za kus, bylo by to mozna zajimavejsi. Jeste by me zajimalo, jestli pri dalkovejch svetlech sviti i xenon i zarovka nebo jen xenon? Da se to udelat i bez toho sviticiho agro-tuning krouzku ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle fotek vypadá, že na dálkové svítí jen xenon, žárovka ne.

Da se to zapojit tak i tak, je jedno jestli sviti samotny dalkovy xenon nebo spolu s zarovkou.Ale zarovka kazi esteticky efekt.

A krouzek se da vypnout,ci demontovat.Ale vypada to na zivo moc pekne a to angel eyes doslova nesnasim :]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja nechcem kaziť ilúzie ale nemyslím si že to svieti jak riadny bixenon od renomovaneho vyrobcu. postav to proti stene a odfoť hranu lúča bez a s dialkou.

mimo to celé zabalené v nejakom plaste, čočka nevyzerá byť podla obrázku AE moc veľká...no ale ok.

čakáme na fotky proti stene

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja nechcem kaziť ilúzie ale nemyslím si že to svieti jak riadny bixenon od renomovaneho vyrobcu. postav to proti stene a odfoť hranu lúča bez a s dialkou.

mimo to celé zabalené v nejakom plaste, čočka nevyzerá byť podla obrázku AE moc veľká...no ale ok.

čakáme na fotky proti stene

Nafotim zitra,nejsem doma.Ale sviti to stejne jako ostatni bixenony,nechapu do ceho porad rejpete :]

Kazite lidem radost ze zivota :]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...