Přejít na obsah

Start Stop deaktivace


chobott

Doporučené příspěvky

Tak se nam zacinaji objevovat MPIcka s S/S a uzivatele chteji vypnout S/S

 

ja mam MR2013 CNG takze S/S mam a k ruce mam jednu Zelenou Kiwi MR2019 kde uz je na MPI take S/S

 

bohuzel jsem nenasel zpusob vypnuti, standartne v jednotce 09 kanal 34 mam hodnotu 30, po zmene viz treba Audi +32 ci +64 S/S nijak nereaguje

 

Neresil nekdo u Citigo nebo Upika?

 

Dikes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo coz o to...

Treba na Audi jde nastavit pamet nebo obracenou logiku ze vlastne SS je vypnuto a ty ho zapinas...

U jinych aut jak rikas nastavis teplotu nebo napeti to jsem ted delal dvoum kamosum na O3....

Jenze Citigo nema adaptace jako O3 a podle navodu jako Audi to nic nedela ;)

Takze nevim...

Dnes jsem zkousel dve nastaveni jednotky 09 Adaptace kanal 34...

Ja mam puvodni hodnotu 30 zkousel jsem ruzne kombinace a nic....

Ma nekdo S/S a kabel ze by me poslal jakou mate hodnotu na kanalu 34?

Pripadne nekdo vice chytrejsi kdo poradi jak to vypnout

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Aleš_BX budou vánoce...to chce klid...a slunce v duši...

 

kazdopadne diky @danikd zjistil ze kabliky jsou z tlacitka zapojeny do jednotky motoru (ECU) takze bych predpokladal ze bude ovladat jednotka motoru....a ta se bude kodovat treba :-)

 

PS: dnes jsem videl asi exportni verzi Citigo MR 2013 benzin 55kw a mela Start Stop :-) ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen ho nech vyvztekat, on za deaktivaci SSS musel platit, kdyz to jde udelat i zdarma jednoduchym vytazenim konektoru.

 

A co rekuperace energie, ma to CitiGo take? Ty systemy byvaji u Skody propojene, lepsi deaktivovat oba systemy, u me k tomu stacilo jednoduche vytazeni konektoru. Uz dva mesice to mam a bez problemu.

 

 

Editováno: , autor: osobne
  • Pozitivní 2
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to kazdeho volba, jaky zpusob deaktivace SSS pouzije, ja predestrel pouze jednu z moznosti, nechapu, proc ho to rozcililo, logicky mi vychazi, ze se z nejake priciny vzteka, tak jsem si ji domyslel.

 

Ale aby se tu pred cleny fora jedna z moznosti deaktivace SSS zamlcovala, cenzurovala, zakazovalo se o ni diskutovat? To opravdu chcete tak jako on? Ja urcite nejsem jediný, kdo to tak deaktivoval. Dejte nam prosim svobodu volby.

 

 

 

 

 

 

  • Pozitivní 1
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak nerad to druhym? Kazdy tu ma urcite pravo vedet o vsech moznostech deaktivace SSS, tahle je sice nejjednodussi, presto jsem nikde netvrdil, ze ostatni metody pouzivaji blbci a neznalci, jak sis sam asi vsugeroval. Proc by se tu zrovna ta nejjednodussi metoda deaktivace SSS mela cenzurovat a zamlcovat? Zatim nikdo nevysvetlil proc takhle nee, ani ferda ze Strakonic. To ze se toho ty bojis, protoze tomu nerozumis, neni duvod k cenzure.

  • Pozitivní 3
  • Negativní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, osobne napsal:

Jak nerad to druhym? Kazdy tu ma urcite pravo vedet o vsech moznostech deaktivace SSS, tahle je sice nejjednodussi, presto jsem nikde netvrdil, ze ostatni metody pouzivaji blbci a neznalci, jak sis sam asi vsugeroval. Proc by se tu zrovna ta nejjednodussi metoda deaktivace SSS mela cenzurovat a zamlcovat? Zatim nikdo nevysvetlil proc takhle nee, ani ferda ze Strakonic. To ze se toho ty bojis, protoze tomu nerozumis, neni duvod k cenzure.

Ty sám víš kulové, co jsi tím ve skutečnosti způsobil/nezpůsobil. Ovšem u svých příspěvků, kde toto radíš, to nikde sám nenapíšeš. Ono vlastní neznalostí se málokdo chlubí. Proto to Aleš_BX uvádí na pravou míru. Správně by to mělo být nějak takto: "Deaktivaci S/S jsem provedl tímto způsobem, nemám ovšem nijak ověřeno, že to nemůže v budoucnu způsobit nějaké blíže nespecifikované problémy, protože tento systém dostatečně neznám". Tečka, vyřízeno. Pak už je na každém, ať se rozhodne, zda tento zákrok provést, nebo neprovést. 

  • Líbí se mi 2
  • Pozitivní 2
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...