Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

  • o 1 rok později...

ahoj, nemáte někdo podobnou zkušnost, že při připojení ke carplay se výrazně zhoršuje kvalita mikrofonu při tel. hovorech? Hovor přes infotainment je ok, relativně čistý, přes carplay je jak z handsfree 10let zpět, neni "mi" moc dobře rozumět a opakovaně si ten s kým telefonuji stěžuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Žena nafasovala nového Karoqa (2020) a předtím měla audi A4. Kdy přešla na Karoqa, tak hovory byly hrozné. Dlouho jsme zkoušeli čím to je a nakonec jsme taky zjistili, že horší hovory jsou, když je mobil připojený kabelem přes carplay. V servisu samozdřejmě říkají, že je vše ok.

Citovat
před 21 hodinami, pumpy napsal:

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak já se zkusim poptat ve škodovce, přecejen mám auto chvilku, takže by se ještě ke mně nemuseli chovat odmítavě.. ale asi stejně nic nevyřeší.. dost mě to štve, carplay je jedna z věcí kterou jsem podmíněně chtěl a kterou fakt využívám, ale telefon je pro mě nezbytnost a vypojovat carplay vždy když mi někdo bude telefonovat je teda supr :D ..

 

ještě zkusim vyměnit originální kabel, když klakson píše, že v bezdrátu je to OK, kdyžtak dám vědět

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...