Přejít na obsah

Drnčanie spod pristrojovky po vypnuti motora


Dominik63

Doporučené příspěvky

To nie je žiadne palivové čerpadlo, blbosť. Mne to robí to isté, to isté auto, ročník, o 15 000 km viac. Robí to už dávno, všimol som si to pred rokom,alebo dvoma, neviem, možno od začiatku. Vypneš zapaľovanie, vytiahneš kľúč a ten zvuk ide z pravej strany  spod prístrojovky z kúrenia, alebo klímy, ventilátor to samozrejme nie je. Mám pocit, že je to klíma, zvuk pretekajúceho chladiva, ako keď počuješ chladničku, keď sa vypne. Neriešim to, mal som klímu aj na diagnostike v servise, kvôli čidlu klímy a nič nezistili.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Neviem, ci si uz poriesil svoj problem, ale mne to na Rapide robila klapka privodu vzduchu do kurenia...pomohla vymena motorceka ovladania privodu vzduchu do kurenia. Mne to robilo to, ze po vypnuti motora bolo pocut spod pristrojovej dosky na pravej strane (pred spolujazdcom) ako keby vrela voda v rychlovarnej konvici. Tu klapku by malo privriet po vypnuti motora a ona ostala visiet a ako keby preskakoval mechanizmus na ozubeni a to sposobovalo ten zvuk. Klapka ostala z polovice otvorena a klepotala sa. Bolo to aj vidiet cez to perforovanie na plaste pod celnym sklom z vonku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...