Přejít na obsah

Rozvody


Pavel S

Doporučené příspěvky

  • o 6 let později...

Zdravim,

najel jsem od poslední vyměny rozvodů 80tis s motorem 1.9 tdi 96kw r.v. 2004, jen ta poslední vyměna rozvodů

proběhla v roce 2011 což je šest a půl roku.

Moje otazka jak dlouho vydrží rozvody, někde jsem zachytil že se maji měnit po 5ti letech, je to pravda?

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, daavo napsal:

Zdravim,

najel jsem od poslední vyměny rozvodů 80tis s motorem 1.9 tdi 96kw r.v. 2004, jen ta poslední vyměna rozvodů

proběhla v roce 2011 což je šest a půl roku.

Moje otazka jak dlouho vydrží rozvody, někde jsem zachytil že se maji měnit po 5ti letech, je to pravda?

 

 

tdi se meni po 90 tisicich benzin zas po 120

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

Ahoj jsem tu nový a chci se zeptat minulý týden v úterý jsem si nechal udělat rozvody a vše co k tomu patří kladky pumpu , napínací kladku řemen auto jsem tam dával do servisu v pořádku,po vyzvednutí a 1 startu motor hlučný a vibrace,+tupé klepání nad 2500 to řve jak traktor spotřeba nejde pod 8 litrů kde by se stala chyba ?zítra mi to berou na kontrolu moc děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Vše mi měnily v normálním servisu což je olej filtry všude +rozvody a vše co k tomu patří kladky řemen pumpa +prezuti z R16 lite kola na plechy r15 zimní Nokian po té výměně to začlo přijde mi to jako vibrují guma a zvuk se přenáší do kabiny venku to nejde slyšet ,po té jsem zajel do škodovky na kontrolu a řekli že s rozvodama nic není za prohlídku 1500 pěkná mrda?ale problém dál trvá jakmile trošičku přidám plyn vše přestane fakt už nevím .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Tonda-B napsal:

Rozvody mi měnily v normal servis bestdrive ,pak sem stín zašel do škodovky ti mi řekli že rozvody jsou v pořádku a tím to haslo pak došel nějakej mechanik a řekl buď Vacka nebo vstriky ale o tom pochybuji podle vagu je vše ok starty mám taky v pohodě nekouří to výkon taky v pohodě takže asi tak ?takže skusim ještě jiný servis ať to prolezou a uvidíme nahrál.bych video ale to.moc slyšet nejde ve videu .

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

zdravím. Chtěl bych se zeptat kdy udělat rozvody na 96kw. Vím že se dělají po 90-ti tis. Majitel mi ale řekl že by bylo dobré je do konce roku udělat a to jen z toho důvodu že byly naposled dělány v roce 2013. Jinak mají najeto jen 35 tis. Tak nevím jak moc je to horké. Díky za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...