Přejít na obsah

Vyhrievane celne sklo??


Dafaq

Doporučené příspěvky

Ahojte,

 

Spýtam sa blbost, ale niesom si isty ci moj superb II (2015 facelift TMBJE93T1F9054184) ma vyhrievane celne sklo. Podla manualu je na to osobyte tlacidlo, to nemam, ale spiralky v skle su.  

Nejde mi do hlavy naco by tam bolo sklo so spiralkami, ked nemam tu funkciu? ?

 

Viete niekto pls?

 

Dakujem

 

 

  •  
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud máš v čelní skle jasně viditelné spirálky, tak se jedná o vyhřívané sklo. Na středovém panelu vedle koleček je zapínání, měl by jsi tam vidět tlačítko.

Pokud tam tlačítko není, tak je možné, že ti jej v servise měnili za nové sklo a omylem či za stejnou cenu jako obyčejné sklo ti tam nechali vyhřívané. Už jsem to jednou zažil... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 hours ago, misor1994 said:

Nemusi byt hned rozbite...ja som na svojom menil za rok dva razy sklo, lebo som chytil donho kamen a bolo na vymenu a pritom som s autom nebural.

Veru, potvrdzujem. Ja som menil na Alhambre pred dvomi rokmi sklo 4x hneď po sebe. Vyhrievané. Prvý raz som ho z jedného dňa na duhý našiel ráno prasknuté pri šoférovom stĺpiku, 2x ma trafil kameň a potom na mňa zletel ľad z návesu kamióna. Nebyť havarijky, tak by som bol skrachoval... Len za spoluúčasť to bolo dokopy 250€.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když víš, že budeš druhý den škrábat čelní sklo, tak po vypnutí zapalování (klíček nevytahuj ze spínačky) stlač páčku stěračů dolů. Stěrače vyjedou do pohotovstní polohy a druhý den se okno líp čistí a nepoškrábeš si hranu kapoty jako 90% lidí... ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Dafaq napsal:

Takze to auto nema vyhrievane celne, a ani by tam nemalo byt. Asi co nasiel to tam dal. mozno z buraneho auta. Otazka teraz znie, uz ked tam to sklo vyhrievane je, nedalo by sa aj zapojit? Napr na na spatne? CI blbost. :D

 

dakujem

 

Urcite sa da a aj elegantnejsie, s vymenou panelu klimatizacie. Potrebujes kabelaz, panel, predpokladam asi nejake rele...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

VAŠE SKÚSENOSTI

 

Ahojte, prosím Vás, máte nejaké skúsenosti s vyhrievaným čelným sklom? Ide mi o to, že na viacerích fórach som čítal, že pri jazde večer keď vás osvetlí okolidúce auto tak tie drôtiky v skle rozmazávajú výhľad a rozmýšľam, či si ho teda objednať do nového auta. Predsalen, večer jazdím oveľa viac ako škrabem sklo 15X do roka cca... Dik za vaše postrehy-skúsenosti... Objednávam Scalu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V noci mi dratky nevadi a pees den jen pri specifickem celnim slunci. Tam to obcas vadi, ale polud budes objednavat auto tak jednoznacne s vyhrivanym celnim sklem. Mel jsem na mondeu, ted to mam u SIi a nechci jinak. To vyhrivani pouzivam nejen v zime ale behem celeho roku, pokud se mi zamlzi okno zevnitr. Zapnu vyhrivani a zamlzeni je behem par sekund pryc. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když ti o tom vyhřejvání nikdo neřekne tak o něm fyzicky v okně ani nevíš ! bezesrandy jako kámoš když sem se ho na to zeptal jaká je to paráda , tak to teprva po 3 letech s autem zjistil že už ho sebo ty 3 roky tim pádem 3 zimu vozí sebou  !! :-D
netřeba to ZADRÁTOVÁNÍ přeceňovat !

Editováno: , autor: HANZTD
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...