Přejít na obsah

Vŕzganie pri zabrzdení


Und3rko

Doporučené příspěvky

Ahojte. 

Mám problém s hlasným vŕzganím pri úplnom zabrzdení na 0 pri studenom aute zo zadnej časti nápravy pravdepodobne v brzdách alebo v tom okolí. Keď sa po cca 20-30 min jazdy auto zohreje tak už vŕzga menej. 

Minulý týždeň mi auto vrátili zo servisu že závada je odstránená a aj bola. 

Ale prešiel týždeň a auto vŕzga zase a v inom servise ako Škoda ma upozornili na to že mi v original servise dali strašne vela medenej pasty do oblasti bŕzd. To vysvetluje aj to prečo mi auto brzdí slabšie a nakolko sa do toho velmi nerozumiem tak ma aj upozornili že ak sa tá pasta dostala na platničky alebo brzdový kotuč. Tak môžem vymeniť brzdy. 

Viete nejako poradiť alebo odporučiť čo robiť?

Mám 03 facelift kombi s DCC 10600km.

 

Ďakujem

9EBE97F3-1E04-4798-874F-D322276C09D4.jpeg

Editováno: , autor: Und3rko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...

Doteraz sa mi nepodarilo problém odstrániť alebo zistiť čo vydáva ten zvuk aj keď pravdepodobne sú to brzdy.

Po návšteve škoda servisu (Todos)  mi brzdy premazali a zvuk sa odstránil no po cca pol roku sa vrátil. Niekto mi spomínal či to nemôžu byť vadné tlmiče od výroby ale keď s autom hýbem (s otvoreným kufrom tlačím auto smerom dole aby sa húpalo/hojdalo) tak žiadny zvuk nevychádza.

 

Idem ešte vyskúšať 2 servisy a uvidím čo mi tam povedia. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...