Přejít na obsah

Plastové transportní dorazy tlumičů


Neonik

Doporučené příspěvky

Zdravím,

 

jelikož mi auto přijde od jeho koupě "tvrdé" a "vrzavé", rozhodl jsem se, že se mrknu na nápravu, vyměním silentbloky, uložení a uvidím, jestli to pomůže...

 

No a našel jsem toto..

622938901_2018-11-2501_04_45.thumb.JPG.a7858b4eaef7dfb3a256e5f474557cc8.JPG      12104699_2018-11-2501_04_37.thumb.JPG.f6cd2013c5800a21f6e5fff266c46836.JPG

 

Jestli jsem to dobře hledal, jedná se o dorazy, které by měly být odstraněny v předprodejním servise. V konečném důsledku to určitě škodu nadělalo, ložisko pružné vzpěry je rozlomené napůl manžeta na cucky a o pryžových dorazech ani nemluvě. Musím říct, že se mi teď ani nechce přemýšlet nad tím, kolik děr jsem s tím projel já a kolik jich musel projet předchozí majitel..

 

Jen pro info.. Auto má najet 203t km. Dosud servisováno výhradně v autorizovaném servise.

 

Opravdu na to ty servisy tak kašlou? Bohužel, teď to asi na hlavu už nikomu nehodím, ale pak věřme servisům...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V takovém případě je opravdu nutné zvážit, zda-li auto prodejci nevrátit, jelikož to určitě muselo nadělat škody.

To snad není ani pravda. Jedná se již o několikáté auto, které evidentně neprošlo předprodejní kontrolou u dealera.

Teď vidím, že auto má najeto 200tis.km, to je teda k zamyšlení, že si první majitel nestěžoval na komfort a podvozek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tím vrácením je to zajímavá myšlenka, dorazy jsem ale našel sám a osobně si nemyslím, že bych byl schopen dokázat, že tam byly po celou dobu.

 

Zajímavé však je, že v DP se píše, že tam jsou 2-3 kusy těchto "zarážek". Já tam měl jen jednu (na každé straně).

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...