Přejít na obsah

po odemčení nesvítí světla interieru


jarmoboy

Doporučené příspěvky

Mam II Superba sedan do 44kt2009 (nemá denní svícení). Zkušený borec co se tím živí mi nakódoval denní svícení na mlhové světla. Svítí mi jako denní mlhové se sníženou intenzitou a zároveň obrysové vzadu(prý to nejde jinak, má to prý společný výstup).

Od té doby se mi nepravidelně stává, že při odemknutí auta (Leaving home může být zapnutý/vypnutý) se nerozsvítí světla interiéru (lampičky vpředu, lampičky vzadu a ani kufr). Světla venkovní normálně svítí, světla ve dveřích (bezpečnostní červené světla) svítí také. Zkoušel sem otočit klíčem do polohy 1, nic se nezměnilo. Až po nastartování a vypnutí motoru kdy auto zamknu, vše opět svítí jak má. Po určitých náhodilých cyklech zamknutí se problém opět vrátí.

PS: zkoušel jsem otevřít třeba jenom kufr, vypínat Leaving home a Comming home a různé kombinace, ale nic na to nemělo vliv.

Netušíte někdo co by to mohlo být?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...