Přejít na obsah

Nový klíč


Petr Tomšů

Doporučené příspěvky

Zdravím, omlouvám se pokud to již zde je a já to nenašel, nebo pokud to patří jinam.

 

Mám otázku, mám k autu jen jeden klíč (vystřelovací 3 tlačítka).

Jde mi o to, jestli nutně musím do autorizovaného servisu pro nový, nebo jestli to jde udělat j někde kde se zabývají autoklici.

Na O2 problém nebyl, když jsem nechal udělat kopii u O3, nešel nakodovat imobilizér, tudíž klíč krom odemykání nefunkční.

Kde je chyba? Musí se to dělat nějak online? Ať vím jestli to pokoušet a nechat si pána z autoklicu trénovat na mě výrobu, nebo jít jinam :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
V 27. 11. 2018 na 12:38, Petr Tomšů napsal:

Zdravím, omlouvám se pokud to již zde je a já to nenašel, nebo pokud to patří jinam.

 

Mám otázku, mám k autu jen jeden klíč (vystřelovací 3 tlačítka).

Jde mi o to, jestli nutně musím do autorizovaného servisu pro nový, nebo jestli to jde udělat j někde kde se zabývají autoklici.

Na O2 problém nebyl, když jsem nechal udělat kopii u O3, nešel nakodovat imobilizér, tudíž klíč krom odemykání nefunkční.

Kde je chyba? Musí se to dělat nějak online? Ať vím jestli to pokoušet a nechat si pána z autoklicu trénovat na mě výrobu, nebo jít jinam :D

Je potřeba objednat klíč ze Škodovky takzvaný dealer key a potom ho nahrát jinou diagnostikou. Problém je, že neorigo klíče umí nahrát málokdo protože do nich neumí nahrát imodata. Pokud si objednáš klíče na VIN tak immodata jsou tam nahrané a ty ho k autu jenom přihlásíš přes neorigo diagnostiku třeba VVDI Xhorse, ABRITES, Supervag. VVDI a ABRITES umí nahrát i immo data takže ti stačí prázdný klíč. Ze SuperVAGEM ho naučíš do auta, ale potřebuješ aby v něm byla nahraná immo data. V klíčích MQB (OC.III) je tip transpordéru TP 88/TP48AES a 16 bitů component security a to umí zatím jen ty dvě značky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dost ludi alternativa zaujima, najma ak alternativa je plnohodnotne riesenie problemu. To ze mi to v origo servise urobia komplikovanejsie a drahsie povazujem napriklad pri kodovani kluca (kde bud bude alebo nebude fungovat navzdy) za vyrazne menej priaznive riesenie. A riesenie od M22 robili aj mne a odporucam ho kazdemu, kto ma rovnaky problem.

Vzdy som bol nazoru, aby forum davalo navody, a nebolo (platenou?) reklamou na automobilku ako v pripade Alesa.

Editováno: , autor: Eska-monter
  • Pozitivní 1
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...