Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
Devil...

Úprava výfuku za účelem hlubšího zvuku

Doporučené příspěvky

Nemáte někdo zkušenosti s "vykucháním" posledního dílu (tlumiče) výfuku? Jde mi o docílení hlubšího zvuku. Vše ostatní by kvůli emisím zůstalo zachováno, jde mi pouze o zvuk.

Má to smysl? Udělá to nějaký znatelný rozdíl?

Děkuji za reakce :-)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Sdílet na ostatní stránky

Je to sice dvojka ale možno ti to pomôže.Emisie to nezmení zvuk bude hlbší  možno aj turbo dá trochu o sebe vedieť aj keď mu to DPF tak či tak nedovolí:p Mne  osobne by bolo ľuto do toho nerezu pokefovať flexkou, je na predaj na RS TDI origo výfuk stojí cca 350 Eur jednokoncovka a cca700 duplex.

post-24441-0-00111500-1501132518_thumb.jpg

post-24441-0-30293300-1501132527_thumb.jpg

Editováno na marian.marcin

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@marian.marcin děkuji za tip, toto se hodí :-) k tomu originál RS TDI výfuku, jak píšeš, tak mám za to, že vnitřek bude stejný, nebo se pletu? Bojím se, že naftovým originál RS výfukem bych ničeho nedocílil

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Děkuji za odkaz. Je to docela raketa 22tis :-/ to už se mi tolik nelíbí.. myslel jsem si, že bych byl schopen za "málo peněz, hodně muziky" docíli svépomocí a nějakým drobným "meteriálem" v podobě druhého "jetého výfuku" třeba apod....

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@marfan našel jsem nějaká videa, kde má na naftovém RSu laďák a za tu cenu co to stojí to žádný velký bum neudělá, takže asi zkusím sundat zadní tlumič úplně a když to bude mít dobrý zvuk, tak ho vykuchám a dám tam rovnou trubku a bude ...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Popravde ja som neni za nejaký extra zvuk hlavne aby to bolo funkčné, hlavne pre prípad zvýšenia výkonu.

Na lepší zvuk treba iný motor 5,6,8 válec.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

www.maxhaust.de, spokojnost, hlavne sa to da regulovat. Na 4valcovom tdi nikdy normalny zvuk nevyrobis, akosi chyba z coho by to malo byt.

• Pozitivní 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@Eska-monter na něco podobného jsem již také koukal, ale ta cena, kterou za to chtějí je nesmysl úplně. 5tis bych byl možná ochoten do toho dát, ale ne skoro 30tis...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se