Jump to content
Sign in to follow this  
cosby

Pneuservis, autoservis, diagnostika, kódování - Kopřivnice

Recommended Posts

Nabízím:

• Pneuservisní práce
    • autoservisní práce
    • plnění klimatizací
    • geometrie podvozku.

Rozšířená diagnostika vozů Škoda, VW, Audi, Seat

• výpis chybových hlášení
    • kódování jednotek
    • kontrola funkčnosti turbodmychadel, váhy vzduchů on-line měřením

Mimo koncernových vozů Vám můžeme nabídnout i pc diagnostiku ostatních evropských, japonských a asijských vozů.
    Opravy, aktualizace, odblokování obrazu u navigací Columbus/RNS510 vč nejnovějších modelů OIII, Superb III, Discovery.

Lokalita - Kopřivnice - Severní Morava

http://www.mcpneu.cz

https://mcaservis.webnode.cz

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By šulda
        Klimakompresor pro koncern VW. Nový nepoužitý. Důvod prodeje - sešly se mi bohužel dva naráz. Předání osobně v lokalitě Jemnice 67531 a okolí do 50km nebo ČP balík do ruky.
      • By gngngn
        Prodám dvakrát použitý originál Carista adaptér. Ideálně osobka v Praze nebo České Lípě. 
      • By RanT
        Chtěl bych poprosit o radu / názor ohledně typu klima kompresoru.

Mám Superb 2 combi, 2011, 1.6TDI 77kW.

Potřebuji nový klima kompresor. Nyní mám původní Sanden 1K0 820 808 B. Nabízí mi Sanden 5Q0 816 803 F s tím, že je plně nahraditelný za ten můj. Jedná se o originální kompresor. Jak a kde mohu ověřit, že je skutečně možné jej použít? Pokud by bylo možné jej využít beru ho hned... Ale nevím jak to zjistit, údajně byly 3 typy kompresoru pro superb 2. Podle VIN? Ale kam to kde zadat, zjistit?

Nemáte někdo zkušenost?

Moc Vám všem díky za názor/radu.. Tom
      • By Nestiki
        Dobrý den, před 14 dny jsem zjistil, že mám prasklou hadičku u klimatizace a přemýšlel jsem o výměně svépomocí. Chci pouze vyměnit hadičku, naplnit a odvzdušnit následujíce. Jde mi jenom o to, jak je hadička vedena a zda je možné to oddělat doma. Nezná náhodou někdo kód dílu? Naraznik jsem už nasadil a kód nemůžu najít.
        Jde o hadičku hned pod řemenem te klimatizace.
        Přikládám foto, je to foceno zepředu.
        Děkuji za reakce :)