Přejít na obsah

Zatéká do interiéru


Harley1006

Doporučené příspěvky

ja som presne rovnaky problem u spolujazdca.. ked som v dazdi soferoval cca 12 hodin, tak u spolujazdca ostala stat voda cca 2 cm, co ma skoro slak trafil. siel som to hned reklamovat, tam ma upozornili ze kedze mam vybavu Elegance, tak tam sa dava hrubsia izolacia (hrubsi filc kvoly konfortu a odhlucneniu, vraj..) a tak aby som s tym hned prisiel. nanestastie som si nechal vymenit audio v aute a silou mocou ma presviedcali, ze to bola chyba firmy, co mi montovala audio. az v tretom servise (mimo SR) mi auto zobrali do zarucnej opravy a po dalsich cca 3 reklamaciach to nakoniec spravili.

PROBLEM: ..udajne v podlahe su vopred vylisovane otvory aj pre pravostranne riadenie a tie neboli spravne zaslepene a tak sa cez ne pocas jazdy po dazdi dostavala voda do interieru..!!!

..fakt som mal z toho bolehlav, kara za 900 000skk a voda ako v akvariu..

REKLAMOVAT! REKLAMOVAT! REKLAMOVAT!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se mi tomu tady nechtělo věřit a dneska jsem na to akvárko taky přišel. Včera hodinová jízda v dešti a dneska při nastupování mi to u spolujezdce vpředu i vzadu čvachtalo, cca 1-2 cm vody. Vyluxoval jsem to vysavačem. Hrůza! Ve čtvrtek jdu na garanci, tak uvidim, co mi řeknou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

potom daj vediet ako si dopadol.. ako som pisal, mna chceli odrazit tym, ze mi to zateka z dveri cez repraky!!! az na druhy pokus nasli neupachate diery v podlahe, ale az na zakl reklamacie opravy mi to spravili poriadne..

Já mám všechno originál, takže s reprákama maj smůlu. Dám vědět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže podle servisu se tam voda dostala nejspíš topenim, protože byla v pravý části auta vpředu i vzadu. Kdyby tam zatýkalo spodem nebo nějak z podběhu, tak by se prý voda nedostala dozadu, protože pod sedačkou je přepážka. Takže mi vyčistili ucpanej odtok (nebo přepad) topení, zkontrolovali všechny ucpávky a těsnění a koberce vytepovali. Pokud se to bude opakovat, budu tam muset nechat auto dýl a budou to nějak zkoumat! :help: Tak uvidíme. Pokud se to ale stane, tak si ty koberce nechám vyměnit. Snad to ale nebudu potřebovat.

P.S. Doporučuju všem po dešti kontrolovat. Jezdim většinou sám a přišel jsem na to jenom díky tomu, že se mnou jela přítelkyně a šlápla do kaluže! :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Já dnes zjistil, že mi při dešti zatéká přes tesnění levých zadních dveří. Zatím jde o pár kapek vody na sedačce, ale předpokládám že lepšit se to nebude.

Postačí nějaká forma impregrance, anebo budu muset do servisu na výměnu těsnění? Auto již není v záruce.

Díky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prej bude svolávací akce a každý majitel nafasuje 4ks pláštěnek a 4ks párů holinek... :t

nevím jak je to vyřešený u O2, ale O1 měla opravdu problém s ucpáváním odtoků.... v prsou na každé straně je díra dolu do podběhu... Často se stane hlavně na podzim že se tam dostane listí jak parkujete pod stromy a ucpe ty odtoky.. voda pak nemá kam odtékat, uděla se jezero... ale je tam i nasávání topení a tím to teče dovnitř spolujezcovi na nohy.....a taky to pěkně protéká tím motorkem topení... :mellow: taky to může dělat už ten černý plast na prsou... že netěsní ke sklu a po něm to rovnou stejká do topení

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Caute, mam problem si zatekanim Octavia II , november 2006.

Ked v noci prsi, rano je na koberceku pri spolujazcovi voda, niekedy sa "vyleje az po zaciatku jazdy v zakrute", Nafotil som ako sa vyliala dnes rano. Na fotke este vidno na tej umelej hmote mokry pasik, kade tiekla voda od tesnenia smerom ku koberceku.

Co s tym? Poradte. post-36150-1255382251_thumb.jpg

post-36150-1255382423_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak teraz sa uz len musim priznat, ze neviem, co je "tapec" :-(

To je ten velky plast, s kluckou a madlom . Musis ho cely dat dole aby si sa dostal ku plechovemu krytu spustaca okien. Potom ten plech dookola len prejdes silikonom. Dvere ti musi ale rozobrat niekto, co to uz robil, aby si si ten 'tapec' nepolamal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tento problém řeším více jak půl roku.Pokud dveře kropim vodou z hadice, nebo je venku průtrž mračen,do auta nezatéká,až po celonočním deštíku je v autě louže.

Stejně jako kolega jsem vydedukoval, že do auta teče skrz ten přinýtovaný plech,ten se špatně odmontovává a je na něm přidělané sklo.

Proč to vlastně píšu,rád bych ten silikon nanesl na ten plech zevnitř dveří a chtěl bych se tam dostat přes dveřní reproduktor.Otázka pro mechaniky.Po odvrtání nýtů reproduktoru

a jeho demontáži, dostanu se dovnitř? A ještě jedna otázka.Musím,jak píšou v manualu, odpojit baterku,kvůli nárazovému čidlu, které je ve dveřích.

Díky RGB

Editováno: , autor: RGB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Caute, mam problem si zatekanim Octavia II , november 2006.

Ked v noci prsi, rano je na koberceku pri spolujazcovi voda, niekedy sa "vyleje az po zaciatku jazdy v zakrute", Nafotil som ako sa vyliala dnes rano. Na fotke este vidno na tej umelej hmote mokry pasik, kade tiekla voda od tesnenia smerom ku koberceku.

Co s tym? Poradte.

Něco podobného se mi právě stalo u řidiče.

Normálně pršelo (nijak moc). Auto stálo venku. Nastoupím rozjedu se a najednou mě začala kapat voda na nohy.

Přišel jsem na to, že je špatně nacvaknutý ten plastový díl pod stěrači do lišty na konci skla.

Otevřel jsem kapotu a celý ten plastový díl jsem znovu pořádně nacvakl do té lišty.

Doufám, že je to bylo tím.

Editováno: , autor: j0ska
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...