Přejít na obsah

Výměna předních světlometů: jaké vybrat?


miki966

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny přítomné odborníky a zároveň poprosím o radu, či doporučení. Fabia 1,4TDI combi r.v.2003. Již několikrát jsem si nechal přeleštit přední světla(původní od výrobce), ale zdá se mi, že vydrží čiré stále kratší dobu. Proto jsem se rozhodl lampy vyměnit za nové. Jde mi o kvalitu, tudíž cenu příliš neřeším. Otázka tedy zní: jaké lampy by jste mi na moji Fabku doporučili, případně jaké máte osobní zkušenosti?

Děkuji za každý příspěvek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také jsem na tyto lampy zn. Hella koukal a jeví se mi asi jako nejlepší volba. Jen se ještě zeptám, jak je to u těchto lamp s nakláněním resp. štelováním náklonu. Je manuální,nebo má elektrické ovládání? Na těch původních bych řekl, žádné el.ovládání není. Tedy v kabině u řidiče je něco, čím se podle počtu osob v autě, nebo množství nákladu mají světla naklánět, ale to jsem nikdy nepoužíval. Jezdím většinou sám a mám to stále nastaveno na jednu až dvě osoby.

Jde mi o to, zda jde pouze o výměnu kus, za kus, nebo bude nutná nějaká el. dodělávka?

Editováno: , autor: miki966
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...