Přejít na obsah

Vrzající madla


brabo

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

U mě řešeno výměnou - prý modifikace dílu, zatím nic nevrže.

 

před 11 hodinami, jakoubek_ napsal:

Zdravím
U nás provedena výměna v záruce, jiný vnitřní díl, údajně ještě promazáno, nová madla nevržou. S tím vyměněna roleta v kufru - v mrazu nenavíjela, nová se tváří ok, ale pořádný mráz ještě nezažila.

J.

 Tobě vyměnili roletu? Já to reklamoval teď na podzim (jak se ochladilo blbě se navíjela) a prý jim ŠA odpověděla, že je to závislé na teplotě a tudíž mi zatím nic nevyměnili...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...
  • o 3 týdny později...

Vozidle na reklamaci dnes, reklamováno více věcí najednou. Tak uvidíme. Oficiální stanovisko škodovky se mi k tomuto problému nepodařilo dostat. Oficiální postupy k tomuto problému v rámci doporučení výrobce pro servisy také mlčí. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
V 6. 8. 2019 na 17:27, JaJu napsal:

Vozidle na reklamaci dnes, reklamováno více věcí najednou. Tak uvidíme. Oficiální stanovisko škodovky se mi k tomuto problému nepodařilo dostat. Oficiální postupy k tomuto problému v rámci doporučení výrobce pro servisy také mlčí. 

 

Jak dopadla reklamace??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 11 měsíců později...
  • o 6 měsíců později...

V servisu mě nepomohli. Nechal jsem si vytlumit cele dvere. A v ramci teto upravy podlepili madla páskou, ktera odstranila vrzani uplne. Madla jsou i dost tuhe. Cele reseni je to nejlpesi, co jde udelat.

Editováno: , autor: Honkam
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...