Přejít na obsah

Kvalita znackoveho servisu


Myrek

Doporučené příspěvky

Len pre zaujimavost:

po reklamovanej vymene cvrlikajuceho klimakompresoru Sanden za tichsi Denso som neskor pri vymene kolies zistil,

ze plastove oblozenie laveho predneho blatnika je uplne nespravne namontovane: nesedel prekryv ani presna poloha plastov,

pricom dochadzalo aj k deformacii toho krytu. sposobili to zrejme prave pri vymene kopresora, ked musel ist dole cely naraznik a s tymto dielom.

Problem som si vyriesil sam v garazi, lebo toto znovu reklamovat sa mi nechcelo.

Otazka znie: Je autorizovany znackovy servis SA lepsi a kvalitnejsi ako nejaky obycajny niekde v stodole?

Alebo len drahsi? Da sa im plne doverovat pri udrzbe alebo oprave, ked nezvladnu banalitu ako je spravne namontovanie plastoveho krytu blatnika?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mám skúsenosť s troma značkovými servismi a iba jeden bol OK.

 

Prvý, ďas a hrôza dačo reklamovať.

Druhý, pri oprave nárazníka a svetla zlomili vnútorné plastové obloženie, samozrejme výhovorka že to oni nie :) taktiež chýbajúce skrutky a nesprávne založené plasty.

Tretí super nič som neodhalil, a reklamácia vyriešená.

 

Tvrdím jedno treba si nájsť servis čo vie robiť a kašlať na fušerov aj keď značkových...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Znackovy servis, nedotazeny sroub u plastu v podbehu predniho kola, zpusoboval klepani.

Plasty pod prednim naraznikem spatne nasazene (sundane asi  z duvodu pristupu k olejovemu filtru), po predchozim servise kdy jsem jeste nebyl majitel jeden sroub chybel.

 

Editováno: , autor: zwan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jedno tvrdim autorizovany servis je jedna banda!!!!! uzil som si s nimi svoje a + importer SAS no hnus nevedia vymenit kladky na rozvodoch musim si to na vlastne naklady povymienat no hanba a auto v zaruke.Ja robim veduceho vo farbach a ja by som si nedovolil takto ludi odpalovat.

Editováno: , autor: indyjones8379
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Noooo pokud si odmyslim premrstene ceny ND tak cena prace je temer stejna jako u kvalitniho neznackoveho AS (nemyslim graznika ktery neodvadi DPH).

Znackovy AS  ma o klienty postarano nebot tam musite kvuli zaruky, ovsem i zde pokud nebudu spokojen muzu jet jinde.

Pokud praci zpacka neznackovy AS  lidi ho pomluvej a ma smulu.

Proti tomu znackovy AS zna postupy a ma (mel by mit) patricne naradi.

Neznackovy AS vam asi neprovede update FW když AS vyda update ?

Schudnou cestou je znackovy AS a donest vlastní ND.

U mne jeden AS odmit ikdyz auto bylo davno po zaruce, další s tim nemel problém.

Zaplatil jsem pouze praci.

Nehlede na radne vedenou servisni historii která se bude hodit při prodeji….

Zaver : nic není cernobile…..

Editováno: , autor: zwan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...