Přejít na obsah

ParkPilot (přední senzory) problém


MarkuRS

Doporučené příspěvky

Asi mám extrémní smůlu, ale po najetých desetiticích km s jinými vozy se mi nikdy nepovedlo trefit kamínkem senzor ( navíc téměř přesně do středu? ).

 

Teda alespoň se domnívám že ten tukanec na fotce může za co že to hlásí tu chybu, která vyřadila projistotu celou přední část senzorů, ne jen ten jeden na který mám podezření.  Nemá s tím někdo zkušenost jak si to doma opravit? Pokud je ta vnější vrstva senzoru jen jakýsi kryt, tak by teoreticky měl jít vyndat, a vyměnit jen vlastní senzor pod ním, nebo je to jinak?

 

Díky

20181211_083623-(1).jpg

20181211_083755.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

@MarkuRS měl by stačit sundat motorový kryt zespod auta a měl by ses na všechny dostat, aspoň u RS nárazníku, případně vyndat ten středový "honeycomb gril". Do dílenské příručky si se díval? Už je to nějaký ten pátek co jsem měl dole nárazník a přesně si to nepamatuji ...

Editováno: , autor: Devil...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...