Přejít na obsah

Hlasové ovládáni


mi.cerny

Doporučené příspěvky

Ahoj nezkoušel někdo rozlousknout hlasové ovládání u o3?

 

mám rv 2016

rádio bolero a  multifunkční volant,  tlačítko evidentně je zapojené, při stisknutí mi to píše, že hlasové ovl. není k dispozici.

našel jsem akorát návod  na Q7  https://www.youtube.com/watch?v=MdZVGdjixKo  odpo to zkusím a dám vědět,  kdyby měl někdo  nějaký nápad dejte prosím vědět 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 42 minutami, mi.cerny napsal:

Ahoj nezkoušel někdo rozlousknout hlasové ovládání u o3?

 

mám rv 2016

rádio bolero a  multifunkční volant,  tlačítko evidentně je zapojené, při stisknutí mi to píše, že hlasové ovl. není k dispozici.

našel jsem akorát návod  na Q7  https://www.youtube.com/watch?v=MdZVGdjixKo  odpo to zkusím a dám vědět,  kdyby měl někdo  nějaký nápad dejte prosím vědět 

 

je to stejne volovina kasli na to

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do servisu umí jít každý moula.  Taková prkotina rozhodně nemá cenu 4000Kč. 

Nekupoval jsem si  VAG abych chodil do servisu :kol-44: 

Dělám řídící systémy turbín pro velké vodní elektrárny tak mi neříkejte, že nerozlouskneme nějaký hlasový ovládání na škodovce.  Jen je potřeba vědět jak a co.........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to prístupový kód. podobne je to s tempomatom, tiež na to potrebuješ ten SWaP kód, bez toho to neaktivuješ...našťastie stojí len 20 €. ale aj tak jeho "aktiváciu" som doma nerozbehal, obyčajné VCDS je na to krátke...keďže tieto autá to majú riešené online...

ale ako chceš. keď na to prídeš, môžeš na tom pekne zarobiť

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...