Přejít na obsah

zrcatka z O2 na F1


Bohouš

Doporučené příspěvky

No řekl bych že celkem rozumně.

Je to sice jen odhad, ale...

Tvarově je levé zrcátko stejné (alespoň horní 2/3).

No a vpravo si pomůžu od mrňouska normálnímu zrcátku.

Jenže netuším jaká úskalí očekávat.

Půjde to bez problémů mechanicky? Elektrika bude zřejmě potřebovat změnu konektoru. Jinak by mělo být zrcátko zcela samostatný díl. Koneckonců je to jen takové LEGO :t pro dospěláky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne se zase líbí, že mají bílé světlo (na spodku zrcátek), které osvítí prostor pod dveřmi když odemknete dálkou. Za tmy potom vidíte do čeho šlapete ...

Nemohu totiž stále zapomenout, když jsem večer těsně u auta šlápl do něčeho velmi, ale velmi ošklivého a smradlavého a všiml jsem si toho až po ujetí pár km když už bylo vše řádně rozmazáno po pedálech a vozem se linul smrad, který nepřetloukl ani ANTIPUR. :angry:

Toto by šlo i vyřešit namontováním třeba 4ks ledek ze spodu zrcátek a napojením na vnitřní osvětlení vozu. To bu snad neměl být až takový problém ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No blinkry v zrcátkách jsou pěkný ale zrovna bych řekl že zrcátka z OII na fabii budou jak pěst na oko, páč jsou dost hranatý a velký přispůsobený právě jen k octavii, myslím že lepší volba je fabiacká zrcátka, s pravým velkým a ty diody a nebo světýlka tam dodělat, prodává se tolik světel a diod a já nevím čeho že by to nemel být problém..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vím o tom...

Jednak tu byla diskuse na téma Rozebrání zrcátka kde je fotka F a O1 vedle sebe.

A pak odkaz http://www.tenzor.cz/carstuning/Zrcatka/zrcatka.html

Obojí je dobré. zatím bych to viděl (pokud to začnu realizovat B) ), že bych nahradil chybějících 15 cm kabelu redukcí konektorů.

No a mechanicky bude nutné zkombinovat držák z Fabie a zbytek vzít z OII.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fotky dodám, mam auti na firmě...

Mno z přehozením velice jednoduché, demontovat staré namontovat nové. Zrcátka OII trošičku nepasují v dolní části, ale vše řeší utěsňovací guma. S elektrikou obrovský problém, ja totiž měl ve fabii manuální ovládání, a i když jsem si sehnal z OII ovládač a kompletní schémata, tak stejně se mě ovládání zrcátek nepodařilo rozchodit. Takže blinkry a osvětení při otevření funguje (napojené na dveřní lampičku) tak ovládání zrcátek je made by hands :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 12 let později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...