Přejít na obsah

Jak zapnout nejprve zadní mlhovku


kjus

Doporučené příspěvky

Rád bych měl možnost zapnout nejdřív zadní mlhovky, potom až ty přední. Momentálně to mám (od výroby) naopak. Na staré fabii stačilo prohodit dva vodiče v konektoru spínače světel, ale pohledem na schéma v OIII jsem pochopil, že teď už jde všechno přes řídicí jednotku a ze spínače světel jde ohledně mlhovek jen jeden drát.

Dá se nějak elegantně (tj. bez nadměrného bastlení) prohodit spínání předních a zadních mlhovek?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@kjus Ikdyž nevím proč takto používat mlhovky, ale to je jedno. Zkus se poptat přímo někoho kdo se zabývá kódováním, u MQB jde se světly kódováním dělat skoro "zázraky" (třeba blikání zadních mlhovek se světelnou houkačkou a podobně), možná bude umět někdo přehodit i funkci přední/zadní mlhovky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, kjus napsal:

Rád bych měl možnost zapnout nejdřív zadní mlhovky, potom až ty přední. Momentálně to mám (od výroby) naopak. Na staré fabii stačilo prohodit dva vodiče v konektoru spínače světel, ale pohledem na schéma v OIII jsem pochopil, že teď už jde všechno přes řídicí jednotku a ze spínače světel jde ohledně mlhovek jen jeden drát.

Dá se nějak elegantně (tj. bez nadměrného bastlení) prohodit spínání předních a zadních mlhovek?

Jelikož se ještě neozval ferda , takže předpokládám že to nakodovat nepůjde, takže jedině rozebrat přepínač a pohrát si s odpory.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Petr L. napsal:

Jelikož se ještě neozval ferda , takže předpokládám že to nakodovat nepůjde, takže jedině rozebrat přepínač a pohrát si s odpory.

Jenom pro info světla na OC III se nekodují, ale přizpůsobují a přízpůsobit to jde prostě v jednotce přehodíš funkce mlhovek ze zadních uděláš přední a obráceně. Zapsat to jde, ale fyzicky jsem to ještě nezkoušel až bude příležitost tak to zkusím a podám info. A jak tady někdo psal tak  ze světlama na CR pq 37 a pq 26 se dá skutečně udělat vánoční stromek jenom Superb III má 2723 přízpůsobení světel.

Mlhovka pv.png

Editováno: , autor: Mařák 22
  • Pozitivní 2
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 37 minutami, Eska-monter napsal:

@Mařák 22 vyzera, ze ty to nemas ako zarobkovu cinnost, odpovedas konkretne. Viac takych clenov, dakujem

Jak píšeš tohle mě neživí mám to jako koníčka takže si jen tak hraji mám VCDS hex-net, SuperVAG v plné verzi a BOSCH KTS a porovnávám je mezi sebou která je na co lepší. Takže pokud někdo potřebuje poradit tak rád pomůžu nezkovávám si to pro sebe jako někteří.

  • Líbí se mi 1
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...