Přejít na obsah

Svíčky od výroby F1 - 200000km je to reálné?


dyrup

Doporučené příspěvky

Ahoj, 

nedávno jsem koupil jedničkovou fábku 2005 od spolupracovníka. Auto pokuckávalo okolo 2tis. otáček a po týdnu se rozsvítilo grilované kuře. No připojil jsem na diagnostiku. Závady: Zapalovací cívka na prvním válci sporadická na třetím válci závada zapalovací cívky. Říkám si paráda už to začíná cívka 800 stovek.  

No napřed vyměním svíčky auto najeto cca 200000tis. 

Překvapení co nastalo jsem nečekal. U svíček odtrh který jsem neviděl a na svíčkách vyražené 28/05.

Se divím, že to vůbec jezdilo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

pridam zkusenost s F1 16V ktera trpela na zapalovaci civky.

Auto skubalo na volnobeh potom co  civka odesla uplne a volnobeh byl uplne klidnej.

Behem asi 1,5roku jsem vymenil 3 zapal civky.

Vsechny stejneho vyrobce a stejneho roku.

Od druhe jsem vozil nahradni sebou.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

používám v haťapkách NGK, i přesto že mám LPG, měním je po 60t km, ale je fakt že jak se blíží ta hranice 60t tak už je neklidný volnoběh a u rooma, jsem se jednou zapomněl a pak furt přemýšlel, proč to při zátahu z nízkých otáček škube a vynechává a oni měli chuděry najeto skoro 75t km ... ale 200t by na LPG rozhodně nedaly, na to je plyn sviňa a určitě by už nejel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...