Přejít na obsah

ŠKODA Connect - vzdálený přístup k vozu


BirK

Doporučené příspěvky

Od jednoho prodejce mi bylo řečeno, že ty tlačítka tam jsou vždy. Tak právě nevím zda ano nebo ne. Jde mi o to, zda je možnost zaplatit si fungování těchto tlačítek až poté co mi auto přijde a budu vědět, že to chci :) V konfigurátoru jsou tyto tlačítka za 0 Kč (přesně "Tísňové volání" - nevím zda se myslí i ta ostatní), ale musím k tomu přihodit "Care Connect 3 roky + Infotainment Online 1 rok" za 8 100 Kč. V konfigurátoru existuje i samotná položka "Care Connect 3 roky + Infotainment Online 1 rok" a k tomu si musíte dát "Tísňové volání". Proto jsem si to k autu nedával s tím, že případně dokoupím potom. Snad je můj problém pochopitelný :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

díky za rady. Ano dává to smysl, že to tam jen tak nebude. Nakonec jsem i volal prodejci, ten to bude zjišťovat. Na infolince ŠA mi bylo řečeno, že CareConnect nefunguje bez modulu s eSIM kartou (což jsem věděl) a ten je ve voze pouze pokud objednám "Tísňové volání". Toto volání funguje bez dalších poplatků 14 let jen za CareConnect musím platit paušálně. Momentálně v konfigurátoru za 8100 Kč na 3 roky společně s 1 rok Infotainment Online.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 1 rok později...
před 21 hodinami, j.jurasek napsal:

Můžu vědět jak jste to nakonec rozchodili,  ja tam to odemknout nebo zamknout nemám 

V aplikaci světla a dveře a aby to fungovalo musíš se nechat ověřit(totožnost) u servisního technika. 

Editováno: , autor: KyAeRtOiQ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem aktualizoval Škoda connect na My embéčko ... Na rozdíl od původního My embéčka, které zobrazuje, že končí 10.12., nemám zobrazeny údaje o stavu km, stavu paliva, nebo baterie ... mohu maximálně posílat trasy do auta, tedy stejné jako v původní škoda connect, takže celkově změna na nic a velké govno ... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, velkytom napsal:

Tak jsem aktualizoval Škoda connect na My embéčko ... Na rozdíl od původního My embéčka, které zobrazuje, že končí 10.12., nemám zobrazeny údaje o stavu km, stavu paliva, nebo baterie ... mohu maximálně posílat trasy do auta, tedy stejné jako v původní škoda connect, takže celkově změna na nic a velké govno ... 

Mně se appka aktualizovala a mám tam vše, co jsem měl ve Škoda Connect od počátku aktivace, tj. od září 2020. Loginy původní (tak jak uváděli v informačním e-mailu). Vše funguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Škodovka tvrdí, že došlo ke sloučení těch dvou aplikací, ale zatím to vypadá jen na to, že MyŠkoda končí bez náhrady. V původním Škoda Connect (dneska nově MyŠkoda) mi nic nepřibylo. Jediná viditelná změna je jen to přejmenování.

Po aktualizaci aplikace se zobrazilo hlášení, že je možné připojit telefon k autu přes Smartlink tak jsem to po dlouhé době zkusil. Po 20 minutách laborování jsem toho zas nechal. Telefon píše připojeno a Amundsen píše nepřipojeno. Měli by se ty dva domluvit, co platí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, také tam mám vše, co jsem měl ... tedy nic, t. j. maximálně si poslat trasu do navigace, oznámení, záznam jízd a kontakt na servisního partnera, trochu se změnilo rozhraní a zmizelo propojení s My embéčkem. Ale počítal jsem s tím, že tam budu mít i co bylo v původním My embéčku, když to má být jeho náhrada. Buhužel nemám, sice po přihlášení do embaso účtu na netu vidím spoustu dalších věcí ke stavu embéčka a jeho jednotlivých funkcí, co tam dříve nebylo, ale tam je mě to platný jak mrtvýmu zimník, zajímá mě apka. Tam v jeden okamžik i proběhlo zobrazení stavu km, ale to byl nějaký výstřelek, bo už ani boha. No až to bude fachat, bude to pěkný, ale to já už asi mít embéčko nebudu, bo mě už sejří pořád dělat pokusného králíka (tohle alespoň nemá na funkci rostlináře vliv) a je to poslední kapka k tomu začít se poohlížet, čím jiným bych na jaře klokana nahradil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...