Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
BirK

ŠKODA Connect - vzdálený přístup k vozu

Doporučené příspěvky

Vloženo (upraveno)

musíš konfigrovatv objednávce, jinak to tam nebude

Editováno na olexaV

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Sdílet na ostatní stránky

Od jednoho prodejce mi bylo řečeno, že ty tlačítka tam jsou vždy. Tak právě nevím zda ano nebo ne. Jde mi o to, zda je možnost zaplatit si fungování těchto tlačítek až poté co mi auto přijde a budu vědět, že to chci :) V konfigurátoru jsou tyto tlačítka za 0 Kč (přesně "Tísňové volání" - nevím zda se myslí i ta ostatní), ale musím k tomu přihodit "Care Connect 3 roky + Infotainment Online 1 rok" za 8 100 Kč. V konfigurátoru existuje i samotná položka "Care Connect 3 roky + Infotainment Online 1 rok" a k tomu si musíte dát "Tísňové volání". Proto jsem si to k autu nedával s tím, že případně dokoupím potom. Snad je můj problém pochopitelný :)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

já to neobjednal a tlačítka tam nemám, opravdu si musíš do konfigurtoru dát carre connect a tísňové volání, jinak tam nebudou a uz to nikdy nerozchodíš, ale třeba v novém modelovém roce MR 2019 to je již jinak ale nezaučím

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

modelový rok 2019 to bude, objednával jsem v září 2018

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Nemyslím si, že se v tomto ohledu pro MR 2019 něco měnilo (ve výčtu změn to nebylo).

Jinak jak píše @olexaV je potřeba si to v konfigurátoru navolit, aby tam ta tlačítka byla.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

pokud máš tísňové volání, máš tam i Car Connect. Nicméně tvůj prodejce by ti to měl vysvětlit

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Mám MR 2019 neobjednal jsem a nemám. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

díky za rady. Ano dává to smysl, že to tam jen tak nebude. Nakonec jsem i volal prodejci, ten to bude zjišťovat. Na infolince ŠA mi bylo řečeno, že CareConnect nefunguje bez modulu s eSIM kartou (což jsem věděl) a ten je ve voze pouze pokud objednám "Tísňové volání". Toto volání funguje bez dalších poplatků 14 let jen za CareConnect musím platit paušálně. Momentálně v konfigurátoru za 8100 Kč na 3 roky společně s 1 rok Infotainment Online.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se