Přejít na obsah

ŠKODA Connect - vzdálený přístup k vozu


BirK

Doporučené příspěvky

Mimochodem, to jsou nějaký regule EU nebo je to pro to jinej dobrej důvod proč se auto nezamyká a neodemyká samo? Já si pamatuju v US, že když jsem měl u sebe klíček a přišel jsem k autu tak se samo odemklo, nebylo třeba ani šahat na kliku nebo tak, prostě když jsem přišel ke dveřím zámky cvakly a lidi mohli nastoupit, to stejné když jsem odešel do obchodu tak hned zámek cvakl a samo se to zamklo. Taky byla docela užitečná funkce nastartovat auto vzdáleně na dvoje kliknutí na klíčku - např. z hotelového pokoje když jsem viděl na "svoje" auto tak jsem ho vzdáleně nastartoval a začlo chladit nebo topit, vzdálený start byl podmíněn ještě nejdřív kliknutím na zámek aby bylo auto 100% zamčeno samozřejmě. A to všechno bylo v roce 2016, i když uznávám že šlo o dražší auto, trochu mě mrzí že se to za ty roky moc neposunulo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...

Ahoj, dá se ta funkce otevírání a zavírání nějak dodělat? Mám auto z července 2017 s Columbusem a mám v autě i simku, ale v appce vidím jen stav paliva (a to ještě X desítek starý údaj). Ve Škoda connect mi šel koupit jen Infotainment Online. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakra, tak to mě mrzí...takový maličkosti mě dokážou přivézt až k šílenství - až mám chuť auto střelit :D
Ale říkal jsem si, že vlastně jsem si mohl ve Škoda Connect koupit jen ten Infotainment Online...


Takže ani teda na dálku nezjistím stav paliva? I přes to, že to mi v appce ukazuje? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...