Přejít na obsah

1.4 63 kw tah motoru na 1 převodový stupeň


Doporučené příspěvky

Ahoj,

 

já jsem si koupil tu Fabii 1.4 63 kw BXW a když zařadim 1 a rozjíždím se, tak to auto ale vůbec netáhne a nejde, jenom letí ručička na otáčkoměru vzhůru, ale zrychlení nikde. Na jedičku to nemá vůbec tah a to to prosím srovnávám s mojí starou 1.2 htp 40 kw 6v, kde to na 1 mělo tah +/- mělo a aspoň aut zrychlovalo. Je to rozbitý nebo je to normální projev tohodle motoru BXW, že je ta 1 mrtvá.

 

Děkuji za vaše a rady a odpovědi kolegové.

Editováno: , autor: Marcel Forlan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Veru tak ako napísal "hubo44".Ja mám doma HTP 1.2 47kw 12V Combi a 1.4 16V 63kW Combi a haťapka je na rozbehu oveľa živšia ako 1.4-ka.Tú 1.4-ku musíš točiť nad 3000 otáčok,no zasa na diaľnici sa s 1.4-kou oveľa lepšie obieha ako s haťapkou.

Ale zas ako napísal "marfan",bolo by dobre dať nejaké video,lebo fakt môže byť niečo špatne a potom sa to nedá porovnávať.

Ale keď si človek zvykne na tú 16V 1.4 tak je to ok.

Až na tie štarty od jari do jesene.

Editováno: , autor: kimmi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, Marcel Forlan napsal:

Ahoj,

 

já jsem si koupil tu Fabii 1.4 63 kw BXW a když zařadim 1 a rozjíždím se, tak to auto ale vůbec netáhne a nejde, jenom letí ručička na otáčkoměru vzhůru, ale zrychlení nikde. Na jedičku to nemá vůbec tah a to to prosím srovnávám s mojí starou 1.2 htp 40 kw 6v, kde to na 1 mělo tah +/- mělo a aspoň aut zrychlovalo. Je to rozbitý nebo je to normální projev tohodle motoru BXW, že je ta 1 mrtvá.

 

Děkuji za vaše a rady a odpovědi kolegové.

Pokud otáčky vyletí vzhůru, ale auto nejede, tak je určitě něco špatně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi to nebude spojka,lebo to by aj smrdelo a to by bolo markantné,to bude skorej nezvyk na tento typ motora,riadne tomu sliapni a uvidíš že sa to rozbehne.

A ešte niečo,jednotka je len na pohnutie sa auta,ale aj tak keby si nechal dlhšie jednotku tak otáčky rýchlo vylezú nad 3000 a potom to ide.

Editováno: , autor: kimmi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...