Přejít na obsah

Rozšíření android pro originální infotainment


Doporučené příspěvky

To vím, ale jde mi o to, že když mám zapnuté normální FM rádio z Bolera, zda do něj umí navigace míchat pokyny. nebo zda pro to, aby byla slyšet navigace musím vždy přepnout Bolero na AUX a poslouchat třeba hudbu z Android modulu. V podstatě mi jde o Waze, popřípadě Google Maps.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ide to normalne aj pocas pocuvania radia inac by to nemalo zmysel ..pocuvas radio z bolera a navigacia ti normalne hlasi ..stisi ti mierne zvuk a zahlasi oznamenie...klasika ako na android radiu ale skusal som len sigyc...

Pokial mas pustene radio pusti aj filmy ale bez zvuku pojde ti len hlas radia aj youtube..ale navigacia hlasi v pohode ..

Editováno: , autor: whiscool
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky :) Já jen vím, že klasicky na mobilu bývá u navigace možnost přepnutí mezi "reproduktorem" (přehrávání příkazů z reproduktoru mobilu) a HF (z připojeného BT zařízení). tak jeda že by to nějak na základě tohoto poznalo. Každopádně díky ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tomtom pro mobil ma prave moznost volby kanalu pres kterou hraje pokyny. Jsou tam:

Kanal hudby (vychozi)

Kanal hlasoveho hovoru

Kanal systemu

Kanal oznameni

Kanal budiku

Kanal vyzvaneni

 

Ja v kombinaci s mirrorlinkem pouzivam ten vyzvaneni. tim padem jedu s tomtomem v rezimu hlasove navigace bez obrazu:) Takze bych tipl, ze google to posila do kanalu, ktery bolero ma nastaven na ztiseni radia. kdezto youtube do jineho kde to proste nejde.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u tomtomu to vubec nezavisi na BT. muzes ho mit klidne vypnute a stejne to prehazuje kanaly. prave kanal vyzvaneni ani do BT nejde. a keca mi to primo telefon. zatimco pres BT mam pripojeny hovory a BT-audio je odpojene kvuli mirrorlinku. Ale je mi jasne ze tam muze byt na fyzicke vrstve (draty) nejaka finta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak mne waze ani google maps zvuk nepustil ale to bol len test neskusal som nic menit zvuk ide iba cez aux...takze jedine funkcne radio+navigacia je sygic.. a to som musel dat zapnut datovy prenos..na mobil som zapol data a a pripojil sa na mobil cez wifi modulu vtedy ide zvuk ale ci to ma stim nieco spolocne to netusim ale vtedy ide zvuk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě to funguje tak, pokud mam rádio tak navigace mluví jen do repro u řidiče a ostatní hrají dál. Je tam asi nějaký relatko co přepíná kanály rádio/android. A pokud mám AUX tak navigace mluví do všech repro. Popravdě zapojení neznám. Nekoukal nejsem pod ruce... 

Editováno: , autor: smekac
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sak aj mne tak funguje sygic cez lavy reprak ale ked dam test hlasu na google maps tak je ticho pocujem len radio ..ked dam aux a test hlasu tak ide

Kedze pouzivam vyhradne sygic a nic ine u mna jednoznacna volba..idu videa za jazdy navigacia sygic z radiom ..u mna postacujuce ..kto pouziva waze musi pockat na upravu aplikacie..co tam treba upravit aby to fungovalo ako navigacia sygic otazne..treba sa skontaktovat z vyvojarom aplikacie ...ja to neriesim..

Editováno: , autor: whiscool
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze komplet zmena dnes som skusil jednu vec a funguje aj waze !!!

Zalezi ktoru apku si navolis ako predvolenu ked si das sygic ide zvuk pre sygic ked si predvolis waze ide zvuk  z waze  ked mas predvolene google maps idezvuk zgoogle...ale vzdy ide zvuk len z predvolenej apky z inej nie !!!

nastvais si to tu podla fota

20190218_091400.jpg

20190218_091412.jpg

20190218_091417.jpg

Editováno: , autor: whiscool
  • Díky 1
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

Origo kamera čáry nemá, aspoň ne ta klasická verze co se zde běžně dodělává. Navíc ne všechny Bolera umí zobrazit kameru (co jsem hledal tak většinou verze bez SmartLink kameru neumí).

 

Spíše jestli by bylo možné, jak vypadá zobrazení z origo senzorů spolu s obrazem z kamery?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...