Přejít na obsah

Rozšíření android pro originální infotainment


Doporučené příspěvky

bohužel na tu záruku ti stejně nikdo relevantně neodpoví..když se na to zeptáš ve škodovce, tak můžeš očekávat jejich odpověd, že to mít bude, u nich nejde normálně nic, oni odmítají skoro jakoukoliv dodatečnou montáž čehokoliv, co není už z výroby, takže to bude jen na tobě..ale ta kamarea je fakt dobrá věc, já ji mám z výroby a fakt super..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

záruka diskutabilná, sem nepatrí. ale predsa - ak pôjdeš reklamovať problémy s motorom či prevodovkou, nemá to nič s kamerou alebo rádiom - záruka má platiť. ak pôjdeš reklamovať problém s rádiom, nemusia uznať. to ti je snáď jasné a vychádza to i zo zdravého sedliackeho rozumu...

 

čo sa týka kamery, máš nové auto, teda napr. čína čo mám ja je nepoužiteľná. madlo máš väčšie, išiel by som cestou originálu, hoci aj tej z Rapid-a za 1500 či 1600Kč. montoval som do F3 už asi 2 a obe v pohode. čo sa týka napojenia na ten tvoj modul, to ti zaručiť neviem. ideálne napojiť priamo na Bolero či čo to máš za rádio. a to môžeš riešiť nezávisle na montáži rádia/modulu

 

Minulotýždňová montáž. Hej, chalan prišiel zo Zvolena do Prešova (cca 250+250km)

 

IMG_20190119_225241.thumb.jpg.feadff8211240015d01be702f66a5e41.jpg IMG_20190119_225311.thumb.jpg.2bd605b68cdaef6c4cc900bb94d17e37.jpg IMG_20190119_140246.thumb.jpg.29832e2cc9fe0d046e45f386880f11d1.jpg

Editováno: , autor: wirer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fakt by som to riešil cestou originálu, napojiť na Bolero (predpokladám že podmienku koncového trojčíslia 840 a vyššie spĺňa), dopojiť aj ostrekovač a nestarať sa a užívať. občas si niektorí fakt komplikujú život...mať požadované Bolero, alebo hoci aj Swing 6V0 035 871 E ktorý podporuje kameru, idem originálnou cestou a neriešim čínu. a to by u mňa znamenalo ešte zväčšiť otvor, ale toho sa moc nebojím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jsem právě asi  před rokem, ještě když jsem měl původní F3 řešil s jednou firmou dodatečnou montáž origo kamery a ptal jsem se tenkrát na podmínky, ale o tom, že by Bolero muselo umět smartlink nepadlo od nich slovo..ale ted si uvědomuji, že tohle už také nesouvisí s tématem..?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak s kamerou asi radsej pockam nahodim len android interface modul... za stratou zaruky mi to nestoji...a stacia zatial aj parkovacie senzory...aj ked na mojej fabii 1 mam aj kameru co je super vec....nahodim modul a dam vediet skusenosti a postrehy tento tyzden by som to mal mat nahodene

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

GPS modul je umístěný cca uprostřed pod palubkou, ta "antena v molitanu" je pod climatronicem a USB mám vyvedené do přihrádky u spolujezdce nicméně uvažuji že si to předělám na vestavěné USB pod slot na SD kartu... Ty kabely nejsou nic moc. 

 

A ještě poznámka. Aby se tam dala krabička s androidem umístit, museli vyříznout kousek takový plastový výztuhy. Takže se toho neboj ... :D

Editováno: , autor: smekac
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak aj mne to dnes nahodili a spokojnost USB som si dal vyviest spodom ..a nemusel mi nic rezat ziaden plast dany modul mi umiestnil az uplne dole nad original USB tam je dost miesta ...vsetko profesionalne spravene bez naznaku zasahu a poskodenia plastov... GPS ma maximalny signal a tiez je umiestneny pod palubnou doskou...akurat bol problem v tom ze musel prehodit piny s canbusu vobec nepasovali lebo dany modul bol pre ine radio  VW tak sa s tim prplal cely den vsetky piny vycvaknut a prehadzovat na spravne pozicie...klobuk dole .

V ziline perfekt pristup absolutna profesionalita a uz pri prichode povedal ze nic vrtat rezat ani nic podobne robit nebude cena 80 eur ..za cely den ..takze si myslim celkom dobre odporucam slovakom...zajtra ponahadzujem sygic a a ostatne aplikacie ...je tam predinstalovane IGO ale to nepouzivam..

20190201_171501.jpg

20190201_171520.jpg

20190201_171543.jpg

20190201_171552.jpg

20190201_171618.jpg

20190201_171637.jpg

  • Líbí se mi 2
  • Pozitivní 5
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když budu mluvit za sebe, tak za měsíc používání jsem spokojen, neseká se, navigace bez problému a běží v pohodě i ostatní aplikace, YouRadio, Spotify, Messenger a další.... cena u mě byla 11 990,- vč. montáže (cca 3h).

 

Takže @whiscool ať nám slouží ... -_-

Editováno: , autor: smekac
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...