Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
chobott

Hospodský pokec v hospodě

Doporučené příspěvky

Jsem pro :kol-47:. Jsem nadšený fanoušek Škodovky a také jsem jí věnoval už přes 20 let svého jinak krátkého života, jako zaměstnanec (né ve výrobě) vidím do blízké budoucnosti firmy a mám pár přátel (jako každý v Ml.Bol.) od kterých čerpám zákulisní informace. Mimo to mám k dispozici takřka neomezený strojní park k výrobě čehokoliv na naše čtyřkolové miláčky. Když můžu tak pomůžu.

• Líbí se mi 1
    • Pozitivní 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Sdílet na ostatní stránky

pro mě z Brna trochu z ruky, v Praze máme sice v Holešovicích pobočku, ale moc často tam nejezdím a když už, tak není moc času :-(

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jsem pro :D Ani nevim proč mě označuješ, když s tebou trávím víc času jak doma :D

• Líbí se mi 1

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ahoj, já jsem z Vysočiny a Praha je celkem z ruky a navíc času je málo. Potřeboval bych, aby každý den měl tak minimálně 28 hodin.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pro přespolní jak rad rikal nas profesor udelame online verzi hospody....staci mit notas ci telefon ci tablet a wifi :)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud to bude v pracovnim dnu, idealne v utery ci ve stredu, mene idealne pondeli, nevhodne ct,pa,so,ne, tak se VELMI rad zucastnim.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se