Přejít na obsah

Felicia vaří na volnoběh.


dandy2133

Doporučené příspěvky

Dneska jsem byl zkouknout pěknou a dost zachovalou felicii 1.3 MPI, za dobrou cenu. Uvažuji nad koupí, avšak při projížďce jsem si všiml, že se teplota motoru držela při 110 stupních. Pán ji měl v bazaru již nastartovanou jak jsem dorazil, tudíž vařila na volnoběh. Po pár set metrech jízdy teplota spadla na 80 cca. Má cenu do toho jít? Co může být špatně? Díky za rady. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nastartované auto při příchodu nebo teplý motor pri příchodu automaticky nebrat!

Zkušenost konkrétně s feldy.

Za studedna problém s rozjezdem, naštěstí byla jen zasvinena škrtící klapka.

Pokud jde o rez stačí lakomer na zadní lemy, rozky dveří a spodní hrana dveří (hlavně ridice), zadnidvere jsme a doma.

 

Opět osobní zkušenost.

 

Editováno: , autor: zwan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Má cebii 4*, tak jsem si říkal že to nemusí být špatný kauf. No taky mě to zarazilo že jsem tam přišel a felda si už sviští, každopádně řetěz až záhadně tichoučký, takže zase mě to trochu utužilo v tom že přece jen by to nemuselo být tak špatné. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Motor jo ale ta kastle ..:wacko:

Ještě dodám ke rzy prahy v místě kde se dává origo zvedák, v motorovém prostoru spoj plechů kde jsou uchyceny tlumiče, na opačné straně plechy nad předníma kolama

Tam taky bude stát za to...

Editováno: , autor: zwan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kastle je v luxusním stavu, nezrezlé prahy, tlumičové dorazy krásné. Vypadá to všechno být původní, snad jen pár malých míst se rzí ale jen povrchová. Jde mě spíš o ten motor. Nemám čas se drbat s výměnou těsnění pod hlavou apod. Potřebuju aby jezdil. To přehřívání mě dost znepokojilo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...