Přejít na obsah

závada: automacké řízení světel


hajo17

Doporučené příspěvky

zdravim.dnes na mojej octavie 3 predface mi dnes hodilo hlasku na maxidote a aj v colombuse. pise mi: závada:automacké řízení světel. po nastartovani sa mi svetla daju dole,do stran a hore. niekedy mi po nastartovani hodi hlasku a niekedy az ked sa pohnem. co to moze byt?

20190104_232732.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cital som to.mam bixenony. ale po nastartovani idu dole,do stran a hore. tak som myslel ze to v tom nebude chyba ked sa hybu. raz hodi chybu hned po starte a niekedy az tak po 5km. jedine co som si vsimol teraz nefunguje mi comming a leaving home.tak som myslel ze to ma s tym nejaky suvis

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

zdravim 

 

mam ten isty problem, rovnaka hlaska, rovnake spravanie. Comming home/ leaving home  nefunguje,  

Bixenony  bezia  do stran, hore dole bez problemov. Funkcia automatickeho zopinania dialkovych svetiel-  rovnako OK.  V inej teme pisali o nivelacii  xenonov, lenze to videli aj na diagnostike. 

 

Vypis  z mojej diagnostiky:

 

934660 - Snímač rozpoznání deště a světla

B1366 04 [008] - Vnitrni chyba systemu

Sporadická - Potvrzeno - Testováno od smazání paměti

info o závadě:

Stav závad: 00000001

Priorita závad: 2

Frekvence závad: 9

Počítadlo resetů: 46

Kilometry: 109527 km

Datum: 2018.12.25 Čas: 19:32:02

 

@ HAJO17 - co vraveli v servise ?  

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...