Přejít na obsah

Závada: sdružené přístroje


lub121

Doporučené příspěvky

Dobrý den,

 při startování se mi zobrazuje hláška "závada sdružené přístroje", a při jízdě misto ujetých trip km (vpravo dole) se zobrazuje "CHYBA". V servisu se dělala diagnostika a bylo mi řečeno, že je bohužel nutná výměna, která by stála kolem 27 000,-. Nevíte o nějakém levnějším řešení? 27 000,- mi přijde celkem dost na to, že se zobrazuje pouze chybová hláška a jinak žádné jiné problémy nejsou. Díky

 

Škoda Octavia III 2.0 TDI 2013

  octavia.thumb.jpg.e447deaa7377c887f112c07db7994332.jpg

Editováno: , autor: lub121
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 hours ago, lub121 said:

Dobrý den,

 při startování se mi zobrazuje hláška "závada sdružené přístroje", a při jízdě misto ujetých trip km (vpravo dole) se zobrazuje "CHYBA". V servisu se dělala diagnostika a bylo mi řečeno, že je bohužel nutná výměna, která by stála kolem 27 000,-. Nevíte o nějakém levnějším řešení? 27 000,- mi přijde celkem dost na to, že se zobrazuje pouze chybová hláška a jinak žádné jiné problémy nejsou. Díky

 

Škoda Octavia III 2.0 TDI 2013

  octavia.thumb.jpg.e447deaa7377c887f112c07db7994332.jpg

To se stalo samo od sebe, bez jakékoliv příčiny?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano samo od sebe, žádné jiné problémy nebyly.

 

Není to ale tak dlouho, co byl probém s navigací. Při jejím spuštění se zobrazoval text, že nebyly nalezeny soubory nebo něco takového. V servisu přeintalovali software, což ale nepomohlo, tak tam přidali k DVD přehrávači paměťovou kartu s daty navigace, poté už vše zase fungovalo. Ale to stejné jak teď, bez příčiny, samo od sebe.

Editováno: , autor: lub121
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Zdravím,

měl jsem podobný problém na Rapidu 1.2 TSI 81kw  r.v. 2016,  objevila se chybová hláška a nefungovala zvuková signalizace směrových, světel, rozsvícených potkávacích světel, nezapnutých bezpečnostních pásů atd. Jednalo se o vadný repráček, který je umístěn na zadní straně sdružených přístrojů. Přímo na Rapid jsem nesehnal, ale dá se koupit na Octavii 3, který je shodný.  Provedena výměna, chybové hlášení zmizelo a vše funguje.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...
  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...