Přejít na obsah

Naprosty vypadek proudu


orphans

Doporučené příspěvky

Multimetr nastavíš na měření voltáže. Plusový strčíš do 23 Pinu a mínus třeba na šroub pod volantem vedou tam kostřící hnědé kablíky výsledkem je že to dá +12V.

Pin 24 dáš multimetr na audio kontrolu a propojíš opět s kostrou pokud není přerušená kontrola multimetr bude pípat.

Pokud tento test provedeš, nebude oxidace na konektorech tak to zapoj ještě zpět. Pokud to ani tak nepůjde tak sháněj nové budíky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Brýle, LED svítilnu vezmeš modrý konektor a bude tam následné značení tudíž od Pinu 30 se dopočítáš k pinům 24 a 23. To je ten klíč co jsem ti psal už výše:

14  1

30 17

Takže tahle rada je už za výbornou Norskou vodku :-D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, DiKey napsal:

Brýle, LED svítilnu vezmeš modrý konektor a bude tam následné značení tudíž od Pinu 30 se dopočítáš k pinům 24 a 23. To je ten klíč co jsem ti psal už výše:

14  1

30 17

Takže tahle rada je už za výbornou Norskou vodku :-D

Prd vodku- naseho uzeneho lososa dostanes ?

 

15467163605643966638586724801193.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, DiKey napsal:

Brýle, LED svítilnu vezmeš modrý konektor a bude tam následné značení tudíž od Pinu 30 se dopočítáš k pinům 24 a 23. To je ten klíč co jsem ti psal už výše:

14  1

30 17

Takže tahle rada je už za výbornou Norskou vodku :-D

 

Musim ale porad pochybovat o tom ze to muzou byt jen budiky, protože nechapu jednu vec. Mam za to (a snad si to pamatuji správně), ze bez sepnuteho klicko funguje normálně treba klakson, nebo vystrazne čtverky, svetelna houkacka nebo treba interierove osvetleni.. no a ted nekde zhola nic.. naprosto nic.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To máš pravdu ale je to co jsem psal dřív a výše.

Do interiéru vede několik kabelů +12V které končí na svorkách 30 a odtuď se napájí další věci.

1. generace je naprosto Simple to by muselo být velká oxidace na těch svorkách.

Sice se mě to nezdá že by to bylo akumulátorem ale já mám na test gelový akumulátor+konektor do zapalovače a ten stačí na napájení a test.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud budem v tom myšlenkovém tréningu pokračovat tak to vezměme z opačného konce.

Pokud jsi měřil pojistky proti kasltly.

Tak prověř a to myslím že interiér má tři hlavní kostřící body vlevo ve sloupku, na sloupku volantu a za přístrojovkou. Jestli jsou spojeny s kostrou jestli nejsou zoxidované nebo povolené...

Nicméně jsi říkal že jsi odemkl to znamená buď dálkou nebo dveřmi to znamená že okruh napájení komfortu či dveřní jednotky funguje... To by pak zbýval jeden z těch kostřících bodů...

Editováno: , autor: DiKey
aktualizace
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je jedno ci mas budiky zapojene alebo nie, zapni klucik, slapni na brzdu (drz stlacenu - to je jedine co naisto viem ze funguje bez zapnuteho klucika, mne uz nejde ani klakson bez klucika) a zmeraj co som pisal

budeme vediet ci ti nieco ide o baterky alebo nie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co to je za rok výroby? včetně měsíce.

i když myslím že v tomhle ale žádná změna nebyla a nemá to žádný vliv.

Totiž od modelový roku 2000 nevím jaký měsíc roku 99 tam se přešlo na CAN a zmenšení kabeláže a zvětšení složitosti fungování.

No nicméně stejně kabeláž napájí zámek a otočením vačky se odemkne nebo zamkne nikoliv fyzicky ale elektricky...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, misocko napsal:

to je jedno ci mas budiky zapojene alebo nie, zapni klucik, slapni na brzdu (drz stlacenu - to je jedine co naisto viem ze funguje bez zapnuteho klucika, mne uz nejde ani klakson bez klucika) a zmeraj co som pisal

budeme vediet ci ti nieco ide o baterky alebo nie.

Oki, na tohle potrebuju jeste jednu nohu navic, takže az zitra. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, DiKey napsal:

Co to je za rok výroby? včetně měsíce.

i když myslím že v tomhle ale žádná změna nebyla a nemá to žádný vliv.

Totiž od modelový roku 2000 nevím jaký měsíc roku 99 tam se přešlo na CAN a zmenšení kabeláže a zvětšení složitosti fungování.

No nicméně stejně kabeláž napájí zámek a otočením vačky se odemkne nebo zamkne nikoliv fyzicky ale elektricky...

 

2000,mesic musim najit v technicaku, nejsem si jisty. Jdu jeste ted zkusit premerit  stavu v tom modrem konektoru od palubky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, DiKey napsal:

Co to je za rok výroby? včetně měsíce.

i když myslím že v tomhle ale žádná změna nebyla a nemá to žádný vliv.

Totiž od modelový roku 2000 nevím jaký měsíc roku 99 tam se přešlo na CAN a zmenšení kabeláže a zvětšení složitosti fungování.

No nicméně stejně kabeláž napájí zámek a otočením vačky se odemkne nebo zamkne nikoliv fyzicky ale elektricky...

 

Ted mi asi vycistis zaludek, ale ten merici hrot nedostanu do toho pinu...je moc velky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby jsi nebyl v tom Norsku - sponka kancelářská nelakovaná, nebo test kablíky nebo já odstřihávám od odporů přebytečné nožičky, třeba někde nějaká stará ledka použiješ její nohu jako Pin k testování nebo jehlu bo co :horse:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, DiKey napsal:

Kdyby jsi nebyl v tom Norsku - sponka kancelářská nelakovaná, nebo test kablíky nebo já odstřihávám od odporů přebytečné nožičky, třeba někde nějaká stará ledka použiješ její nohu jako Pin k testování nebo jehlu bo co :horse:

Myslel jsem na to, ale zdrahal se neco takoveho napsat...byt to uplna kravina, byl bych fajn terč pro smich vsem citatelum?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pin24 pousti. Je tam napeti, jakmile přilozim na kostru, za budikama to ukostreni s hnedyma dratama a jezdim po matce nebo okolo tak to zmeri az k 0.12 ale hned to pak ztracim. Nevim jestli je to tak standardní, nebo ne (moc jsem toho  v zivote nepremeril) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V obou pinech jak 23 tak 24 jsem nameril proud (jak ale rikam, vyletelo to a opet spadlo-nevim jestli to tak ma byt, nebo ne) psal jsi jeste neco o audiokontrole jednoho z nich, obavam se ale, ze to nebude mozne, tady na tom multaku jsem nenasel nic, co by naznakem pripominalo zvuk?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...