Jump to content
graun

Zobrazení km v panelu přístrojů

Recommended Posts

Zřejmě to bude pro někoho jednoduchý dotaz, ale nenašel jsem řešení ani při studiu návodu k obsluze. Na displeji v kapličce (panel přístrojů) se mi namísto ujetých km zobrazuje světové strany. Zkoušel jsem najít v nastavení jak to změnit, ale bohužel to nejsem schopen vyřešit. Je možno poradit?
    Kolega má stejný motor v manuálu a má to tam nastavené, já s DSG nikoliv.

2.0/110kW/4x4/DSG

2db8c1c952cbd784aff536db9b802eb5.jpg&key=4dcc45b063cf67b3613415168700590ba7127d6b5890dcedc178b5f86579e804

Odesláno z mého FRD-L09 pomocí Tapatalk

Ja mam tedy jen zakladni maxidot, ale celkove ujete km se mi zobrazuji jen kdyz kompletne vypnu tempomat.

Celkový stav ujetých km se zobrazuje o řádek níž - tedy tam, kde máš symbol tempomatu. Vypni tempomat a uvidíš.

V manuálu je to vidět třeba v kapitole

Informační systém

Informační systém řidiče

Displej v panelu přístrojů

Díky moc za rychlou odpověď. Já si říkal, že to je nějaká blbost a také, že ano. Přehlédl jsem se v řádku.
    Nevíte, zda jde ten nesmysl se zobrazením svět.stran odstranit? Chápu, že to lze posunout nahoru v displeji a zůstane tam teplota uprostřed, ale pořád tam bude směr vidět.

Odesláno z mého BTV-W09 pomocí Tapatalk

proč nesmysl? to je v podstatě jediná "kontrolka" toho, že je funkční příjem signálu GPS ...

Ok. To jsem nevěděl. Díky za vysvětlení.

Odesláno z mého BTV-W09 pomocí Tapatalk

Mám Karoqa z července 2018  a  teď jsem jezdil s novým modelem 2019. V digitálním štítu přibyla jedna položka - zobrazení, kdy je vidět uprostřed velký otáčkoměr a  v jeho středu je vidět digitální rychlost  a ještě další údaje v dolní liště.   Nevíte někdo jestli to půjde dohrát do štítu ???????    díky za info předem