Přejít na obsah

Vzpěry kapoty


Dzarin

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...

Ahoj,

objednal, zřejmě jsou i funkční, ale po montáži na Karoqa se tlakem zavřeného tlumiče (tzn. při zavření kapoty) napíná i pant kapoty, takže se pak zvenku otevře spára mezi kapotou a blatníkem. Okamžitě to šlo ven a už to nechci ani vidět, radši tam bude klacek :-) .

Vzpěry použiji, ale ne do auta ...

 

  • Líbí se mi 1
  • Díky 2
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
  • o 1 rok později...

Zkoušel už někdo aplikovat plynové vzpěry místo toho "klacku"? Co jsem viděl, tak není potřeba ani nějak invazivně zasahovat do kapoty, tj. žádné vrtání atd. Alespoň dle nabídky, kterou jsem nalezl, kde je k náhlednutí i montážní návod:

https://www.milotec.net/kat-c-2-824-05-Plynove-vzpery-kapoty-motoru-Karoq-d1293.htm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám ty vzpěry od Milotecu, i když na Fabii III. Montáž podle návodu v pohodě, ale potřebuješ na to 2 lidi, aby se Ti nerozhodilo lícování kapoty při montáži. Jinak ty vzpěry ačkoliv Milotec napsal, že jsou taktéž vyzkoušené a odladěné na Fabii III, tak by podle mého potřebovaly mít větší roztažnou sílu. Jsou podle mne slabší, než by bylo vhodné  a při otevírání  jim musím v poslední 1/4 chodu pomoci rukou aby vyjela kapota až nahoru. Ničemu to nevadí, ale že by to bylo na 100% odladěno, tak to asi ne. I přesto jsem s nimi spokojený a určitě bych si je koupil znovu, oproti té tyčce je to komfortní a pohodlné. 

  • Líbí se mi 1
  • Díky 2
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...