Přejít na obsah

ABS i ASR svítí kontrolka, ale v autě není


Doporučené příspěvky

Pokud jsi to auto nekoupil nové,jako že asi ne,techničák není originál a nemáš servisní knížku,tak se může klidně stát,že někde nějaký úředník při vyplňování nového TP nějaký údaj vynechal.Pokud se chceš podívat jakou výbavu to tvoje auto skutečně má,nebo nemá,tak se podívej pod podlahu kufru k rezervě.Tam je z výroby přilepené samolepka,na které jsou kromě jiného,vypsány kódy výbavy.Vyhledej si potom,co ten který kód znamená.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je na přístrojovce tlačítko na vypnutí ASR? Případně zasahuje ASR při prokluzu kol? Pokud ne, tak to ASR nemá a budíkách bude něco špatně.

Jestli to má ABS (pokud nekope při zásahu do pedálu), se přesvědčíš snadno když otevřeš kapotu koukneš jestli je přítomná jednotka ABS. Je za motorem vlevo pod předním sklem, 

při pohledu ze předu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za info. ABS ani ASR jsem nezpozoroval při funkci (pokoušel jsem se) a tlačítko na vypnutí ASR taky nikoli. TP by měl být původní, je tam první majitel po výrobě. Mě šlo spíše o to, jestli se dělali jen jedny budíky, ať už byla výbava jakákoli nebo ne. Avšak pokud byly jedny budíky nedává moc smysl, proč by se prováděla kontrola při startování (zapnutí a zhasnutí)...

 

před 13 minutami, Pawouk napsal:

Přítomnost ASR ve výbavě se ve velkém techničáku nevyznačuje, takže to tam těžko můžeš najít.

Já to v techničáku mám Výbava (ano/ne) ABS: NE retardér: NE ASR: NE a na dalším řádku pak airbagy apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...