Přejít na obsah

Odvětrávání víka ventilů - ulomený protikus pro 04L131051C


Shaarky

Doporučené příspěvky

Kluci, navštívila mne kuna (foto to pro povšimnutí), no když mi měnili v servisu podtlakovou hadičku  04L131051C, tak prý již byl ulomen takový ten protikus, na co se nasazuje hadička pro odvětrávání (viz. detail)... celý kryt se mi kupovat nechce, neexistuje na to nějaká opravná sada? Napadá mě, že by to v pohodě řešil dutý čep, který by měl na jedné straně závit, který by se zašrouboval místo ulomené trubky. Ale kde jej vzít.

 

Jinak jak moc a čemu to odvětrávání vadí?

 

 

20190112_095237-980x2016.jpg

20190112_095253-980x2016.jpg

download_20190112_194017.jpg

20190112_124015-2016x980.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Tak ty duté šrouby jsou zřejmě příliš malé, zkusil jsem objednat ještě jiné z ALI... nicméně, teď po 14ti dnech vyskočila opět chyba - stačilo znovu nastartovat a vše bylo ok, na diagnostice následně zůstaly chyb. kódy níže.

Trouble codes:
        P256300 - Turbocharger Boost Control Position Sensor Circuit            Range/Performance
            Intermittent
        P00AF00 - Turbocharger/Supercharger Boost Control "A" Module Performance
            Intermittent

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...