Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
gruzinec

LED světla - krátký dosvit

Doporučené příspěvky

Vloženo (upraveno)

Zdravim, mam karoq 1.5 tsi style 2/2018 a az v jeseni pri skorsej tme som si cestou s kolegami do prace vsimol, ze mi svetla svietia akosi dole, mozno 15 m pred auto. Vacsinou jazdim sam alebo dvaja, vtedy led svetla svietia normalne, ohranicenie nie je skoro vidno. Akonahle prisadnu dozadu dvaja, nebodaj traja ludia, je to bieda, elektronika nastavi svetla tak, ze svietia enormne dole, brutalne vidno ohranicenie svetlo-tma. Riesil som to v servise reklamaciou, samozrejme neuznana, aj ked auto tam bolo dva tyzdne. Stazoval som sa na to aj u dovozcu a vraj to je "vlastnost" vozidla pri predokolkach, aby pri zatazeni neoslepovalo protiiducich. Hlavne, ze ja prd vidim, to mi je bezpecnost. Robi to aj inym hm?

Editováno na Pawouk
    Upraven název tématu.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Sdílet na ostatní stránky

To stejne u O3 FL ... reklamoval jsem to x-krat bez vysledku ...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Stve ma to, lebo aj LED svetla boli dovod na kupu, jazdim cez lesnaty teren🙄

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Mám 4x4 a zatím jsem nic takového nezpozoroval, ale teď se na to zaměřím a dám pak vědět.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Bolo mi povedane, ze to je zalezitost len predokoliek, lebo maju jednoduchu zadnu napravu. Skusali predo mnou v servise aj 4x4 a nerobi to. Iny karoq dvojkolka to robil tiez. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se