Přejít na obsah

Instalace kamery vs. Leasingovky


\Petr\

Doporučené příspěvky

Ahojte, chtěl bych si připojit do O3 kameru, připojení napájení chci řešit protažením kabelu do pojistkové skříně. Auto mám firemní, je Leaseplanu.

Má někdo zkušenost, jak se na to tváří autorizovaný servis, případně leasingovka? Je to bráno jako nepovolený zásah do elektroinstalace? Nemůže z toho být nějaká potíž?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera jsem se byl poptat v AS Porsche Brno a jsou to ochotni udělat za 870 Kč, což mi přijde jako férová cena. Volal jsem pro jistotu do Leaseplanu a tam mi řekli, že děkují za zavolání, ale že budou stejně dělat, že o tom neví. Totiž ikdyž to bude instalovat AS, jedná se o neoriginální příslušenství a žádné záruky tudíž neplatí. Takže jsem z toho pochopil, že na záruku nemá vliv, kdo a jakým způsobem to do auta instaluje. V případě závady na elektronice to můžou hodit na neorigo příslušenství...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...