Přejít na obsah

Nesviti couvaci svetla


Manian

Doporučené příspěvky

Mám problém při zařazení zpátečky nesvítí couvací světla a to mám vyměněný spínač zpátečky či jak se tomu nadává. Nevíte někdo kde může být problém? Prosím o pomoc :(

Editováno: , autor: Manian
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

No v prvý řadě je potřeba změřit zda jde do spínače napětí.Pokud ano tak bude třeba proměřit funkčnost spínače.A pokud i ten je funkční proměřit průchodnost k zadním světlům. Pokud nebude napětí je to jasný je přerušenej kabel. A pokud bude tak na kabeláži jsou kostřící body je třeba je překontrolovat a dotáhnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
  • o 1 rok později...
  • o 2 roky později...

Tak přesně tento problém, co popisuje Peeetrs, se mi nyní objevil na voze. Občas zpátečky svítí, občas ne a občas jen problikávají. V návaznosti na to buď funguje či ne i zpětný asistent. Všiml jsem si, že je to závislé i na nastartování motoru a otáčkách => kolísání napětí. Občas se stane, že zařadím zpátečku, světla svítí, asistent funguje. Pak přidám plyn a najednou (v závislosti na otáčkách) začnou zpátečky problikávat a v návaznosti s tím blbne i asistent. Pojistka i žárovky jsem přirozeně zkontroloval. Napadá někoho kde hledat problém ?? Spínač zpátečky ? Špatný kontakt ? Ukostření ? Nebo něco jiného ? Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Zdravim Vas,mam 1.9 tdi 77kw r.v.2009 fl,

Prestali mi svitit couvaci svetla,zkontrolovano pojistka,spinac, kabel k spinaci a diagnostika bez chyb.

Promeren kabel k bcm,jediny nenasel jsem spolecny uzel pro spinanych 12v, na druhem kabelu namereno 7v.

Kde muze byt zavada?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...