Přejít na obsah

SWING zlobí/bliká


Doporučené příspěvky

Ahoj. Nedávno jsem koupil SII s rádiem Swing a už od začátku rádio zlobí.

Co jsem zatím vypozoroval je, že nezávisle na počasí, denní době, ujeté vzdálenosti, stavu silnice a ostatních funkcí ve voze,

se rádio z neznámých příčin vypíná a zapíná (problikává), a to při přehrávání rádia, cd nebo aux.

Dále se při couvání objevuje na displeji vzdálenost od okolních překážek také pouze náhodně.

Někdy bez problému, ale mnohdy se "autíčko" objeví až když přijedu ke třetí křižovatce nebo po dvou kilometrech na přivaděči.

A nezmizí dokud opět nezařadím zpátečku.

Vyzkoušel jsem zatím vyměnit rádio za jiný Swing a hýbal jsem s kabeláží u rádia jestli není problém s rozlámaným kabelem, zatím bezvýsledně.

Budu rád za každou radu a pomoc.

Předem díky.

 

Škoda Superb 2 Kombi

2.0 tdi 125kw 4x4

12/2009

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
V 6. 2. 2019 na 18:27, David Flídr napsal:

Zdravím, mám též SII L&K 2014 září, taky 2.0 tdi 125kw 4x4. Možná blbá otázka, mám taky swing? Respektive někde bych asi dohledal co to je za navi.  Nicméně když nastartuji tak se načte uvodni obrazovka ale ale dal nic. Pak zhasne a znovu..

 

Swing nemá navigaci. Je to obyčejné dvoudin radio jen na CD. 

5fbCEkO.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...