Přejít na obsah

Skoda octavia kratce zhavi


Esteres

Doporučené příspěvky

Dobry den mam problem a vubec si nevim rady. Mam octavii 1.9 tdi 81kw a strasne kratko mne zhavi. Kdyz je treba 5pod nulou tak to zhavi. Kdyz je treba nula tak to nezhavi. Kontrolka se rozsviti tak na vterinu.Menil jsem zhavici rele,cidlo teploty,zhavicky jsem mel venku a zhavi vsechny. Uz nevim co s tim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ak to aj blbě chytne a motor ide nepravidelne, je to už skôr na strane vstrekovania.

Ak mrzne, doporučuje sa žhaviť aj 3x a až potom štartovať. Ale baterka musí byť v dobrej kondícii.

Boh vie, ako sa správa riadiaca jednotka motora (v závislosti od vonkajšej teploty), ak máš nižšie napätie z baterky pri žhavení.

Chcelo by to dať na diagnostiku a budeš vedieť viac.

 

 

Editováno: , autor: Jao
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pawouk, možno máš pravdu, teraz neviem o aký motor sa jedná.

Videl som tam 81 kW, tak som si automaticky dosadil 2.0 TDI CR.

1.9 TDI PD bol 77 kW a 2.0 TDI CR bol 81 kW.

Ak ten motor je PD, potom je tam viac možností prečo to zle žhaví a chcelo by to pozrieť nielen diagnostikou, ale skôr skúsenejším mechanikom.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim... tak jsem nestihal to nechat napichnout ale vypojil jsem cidlo teploty auto zhavi a chytne na brnk. Vim ridici jednotka si mysli ze mrzne ale nechapu proc to nefunguje normalne kdyz je cidlo nove.. jeste se zeptam musi se ta chyba cidla vymazat?nemysli si auto treba ze je porad to cidlo vadne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Takže je jedno, či to je PD, CR, alebo ...

Vymaž chybu čidla. Ak sa chyba objaví znova, tak sa signál zo senzora teploty nedostane do RJ, alebo je nesprávny.

Čidlo, kabeláž, alebo RJ. Daj vedieť, ako si to poriešil.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...