Jump to content
  • ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By Wexino
      Zajímaly by mě vaše zkušenosti, ať už pozitivní nebo negativní na používání telefonu jako kamery do auta. Zkoušeli jste to někdo? Zkoušeli jste přímo tuto Car Camera nebo nějakou alternativu?

Aplikace Car Camera - telefon jako kamera do auta (recenze)
    • By jayhawk
      Ahoj kolegové,

nikde v tématu jsem si toho nevšiml (pokud ale existuje, pawouku tohle smaž); ale:

přepadla mně myšlenka rear view camery na fabii3 (spolu s předními a zadními senzory atd). Tak jsem po té myšlence šel na fórech (en, de,), a prý když je vozidlo vybaveno Bolerem nebo Amundsenem, mělo by se to nechat dodělat (s přizpůsobením nakódování)... 

Nenapadlo někoho to samé, resp nezkoušel už někdo tohle řešit?

Pokud by se tam dala přizpůsobit kamerka co má třeba octavia, viz http://www.aliexpress.com/store/product/Skoda-Octavia-Rear-View-Camera-Octavia-Car-Reversing-Camera-with-WaterProof-IP67-Wide-Angle-170-Degree/505576_505443271.html

Díky za případné tipy 
    • By MiQh4l
      Zdravím,

omlouvám se, ale nikde jsem to nemohl najít.

V autě mám vyvedené z isudaru dva USB kabely a plánuji si zakoupit autokameru TrueCam A7s.
      Zajímá mě, jestli tyto kabely lze použít pro nabíjení kamery nebo ne?

Vím, že každá kamera je jiná a že se to nedá tak jednoduše říct, jelikož závisí na několika faktorech, nebo se kamera bude tvářit jako datové uložiště. Jen jestli je tu někdo, komu to funguje. Ať vím, jestli rovnou objednávat adaptér do pojistkové skříně nebo to nejdříve vyzkoušet.

Děkuji moc.

• By hvaceq
      Zdravím Vás!
      Nevěděli byste prosím, v jakém typu jede tento řidič?