Přejít na obsah

Ceník Škody Scala


Yosef

Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...

Prediktivní tempomat pro Travell Asssist nebo Assistovanou jízdu 2.0.

 

Fukcionalita tlačíta TA-Přepínání TA a ACC

 

Nový paket TA s navigací TOP-Amundsen 9.2",VC,Lane Assist+,čtení značek,PT,vyhřívání volantu,Laura,automatické parkování,příprava pro službu Škoda Connect L

 

Interiér černá Suderia s černým stropem

 

Podvozek DCC

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

@Camel80

Podvozek DCC (Dynamic Chassis Control) znamená možnost volby tvrdosti tlumičů - sport/normal/comfort. V každém nastavení se chovají trochu jinak. 

 

VC (Virtual Cocpit) - digitální přístrojový štít. 

 

No a PT nevím jistě, ale řekl bych že to bude Prediktivní Tempomat. Což zase upravuje rychlost před zatáčkou nebo před začátkem vesnice atd. V místě s kvalitními mapovými podklady se s tím nejspíš dá jet bez nutnosti obsluhovat pedály. 

Editováno: , autor: JirikHL
  • Líbí se mi 1
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...

v pátek jsem přebíral nové auto (kamiq) měj jsem ho v konfiguraci a dodání bez něj.... Škodovka dle autosalonu poslala email aby vyrozuměli nové majitele všech aut že bezdrátový smartlink nebude asi tak.... kompenzace žádná, ber, nebo nech být, hlavně že mám bezdrátové nabíjení telefonu  a drátový smatlink, to je logika.... vyhozené peníze za dobíjení, když jej musíš dát na kabel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tohle bych asi nerozdejchal. Čert vem ambientní osvětlení nebo nějaký podobný nesmysly, ale bezdrát používám 340 dnů v roce ať už s androidem nebo iphonem a nedokážu si představit pořád připojovat xkrát za den kabel. V dnešní době je tohle zpátky do minulosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 30. 11. 2022 na 21:24, dexon napsal:

v pátek jsem přebíral nové auto (kamiq) měj jsem ho v konfiguraci a dodání bez něj.... Škodovka dle autosalonu poslala email aby vyrozuměli nové majitele všech aut že bezdrátový smartlink nebude asi tak.... kompenzace žádná, ber, nebo nech být, hlavně že mám bezdrátové nabíjení telefonu  a drátový smatlink, to je logika.... vyhozené peníze za dobíjení, když jej musíš dát na kabel

 

Není pravda, že nedochází k žádné kompenzaci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Milý "Boleslaváku" nevím proč mě obviňuješ ze lži, asi máš křišťálovou kouli nebo jsi nejchytřejší na světě, prodejce jsem se na to ptal při přebírání vozidla a nic jsem nedostal, jak mi uvedl, tak píšu, psal jsem dotaz do Škodovky co je to za jednání a dosud neodpověděli, pokud odpoví, nebo slíbí kompenzaci rád to tady uvedu, prozatím jsi tedy u mě lhář ty....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...