Přejít na obsah

Ceník Škody Scala


Yosef

Doporučené příspěvky

Já jsem klidný...  stačilo to napsat takhle. asi to nefunguje automaticky, ale ta sleva 1200... tedy nic moc za ty problémy, už sháním bezdrátový adaptér a pod 2000 se nevejdeš ani náhodou. spíš 3000 a víc a budeš mít obsazený USB port a navíc to tam bude trčet... prostě to Škodovka posr... , alespoň tomu kdo si objednal bezdrátové nabíjení to tam logicky mohli dát...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, dexon napsal:

Milý "Boleslaváku" nevím proč mě obviňuješ ze lži, asi máš křišťálovou kouli nebo jsi nejchytřejší na světě, prodejce jsem se na to ptal při přebírání vozidla a nic jsem nedostal, jak mi uvedl, tak píšu, psal jsem dotaz do Škodovky co je to za jednání a dosud neodpověděli, pokud odpoví, nebo slíbí kompenzaci rád to tady uvedu, prozatím jsi tedy u mě lhář ty....

Uklidni se, nikdo Tě tady že lži neobviňuje:doh

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stejně je bezdrátové nabíjení k ničemu a když se jede delší trasa, tak i AA nejde mít bezdrátově, protože se telefon rychle vybijí... Já bych byl taky naštavnej kdybych to tam neměl, ale když to tam mám, tak vím, že je to úplně fuk... stejně když chci AA , tak ho připojuju kabelem... O nic nepřicházíte

  • Pozitivní 1
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 35 minutami, JirikHL napsal:

Stejně je bezdrátové nabíjení k ničemu a když se jede delší trasa, tak i AA nejde mít bezdrátově, protože se telefon rychle vybijí...

Prosím nepaušalizovat.

Tento týden jsem jel do Německa, jedna cesta ca 530km, jízda tam 6 hodin (stavba na A14), jízda zpět 5 hodin. Tam i zpět AA bezdrátově, telefon dobíjen indukčně. Po dojezdu do cíle baterie telefonu nabita na 100%. A to na 100% při usedání do auta zdaleka nebyla...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Maverick můžu se zeptat co tam ŠA používá za Qi nabíječky? U kodiaqa jsem dobíjel od Galaxy S10-21, ty podporují 15 W dobíjení a vždycky ten telefon byl strašně teplý až vřelý. Obyč Qi nabíječka z Číny umí nabíjení telefonu přerušit po dobití na požadovanou hodnotu ať už 85% nebo 100% a dál už nenabíjí (telefon je chladný max vlažný). Přijde mi, že tohle nabíječky v autech ŠA neumí. Některé značky telefonů dokonce na to zahřívání reagují zamrzáním systému... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

To doufám. I když ono je to ještě daleko. Objednával jsem v únoru a letos v lednu prodejce tvrdil, že ještě tak 3-4 měsíce,  takže čekám tak v létě. Do té doby bude v ceníku, přední světlomety obsahují čajové svíčky, ale do výbavy přidáme sirky zdarma.

  • Líbí se mi 1
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, nesyckujte ;-). Ja uz mam Scalu na ve firme na dvorku 🎉🤣

Objednano 12/21, dodano leden 23

Zatim bylo ze Skodovky hlaseno pouze minus na bezdratovy smartlink, ale to uz jsem tu nekde psal. Az auto prevezmu, vsechno jeste prolezu, ale dle naseho fleetaka je zbytek dle objednavky. Urcite dam info.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Tak já objednával koncem října 21, auto dorazilo k prodejci tento týden, cena zůstala(včera jsem platil zbytek, ještě dají černé kryty zrcátek a nákladové hrany( auto bílé, černá kola, sunset), příští týden bych měl přivézt.

Zítra jdu vyzvednout, pak ještě přihlásit(vyřídím sám, důchodci mají dost času, ušetřím 1500).

Editováno: , autor: radek253
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...

Ahoj,
Píšu pomocí Google překladače, protože neumím česky.
V lednu 23 jsem si objednal Scalu prostřednictvím svého místního prodejce v Německu. Můj prodejce ji získává z České republiky.
Auto konečně dorazilo po 13 měsících dodací lhůty.
Můj prodejce říká, že Škoda zvýšila ceny a chce o 880 eur více.
Bohužel nemohu najít žádné oficiální ceníky z doby před faceliftem, má někdo ceník z ledna 2023 a poslední platný před faceliftem?
Jedná se o 1.5 TSI Style.

Moc děkuji,
Kai

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...